banner864

Yeni ses kayıtları yayınlandı 24 Şubat 2014, 08:52

AKP-Cemaat savaşında birbiri ardında yayınlanan ses kayıtlarına bir yenisi eklendi. Bu kez telefonun bir ucunda Mısır asıllı Türk işadamı Usame Kutub, diğer ucundaysa Başbakan Tayyip Erdoğan var...
AKP ile Cemaat arasındaki savaş karşılıklı ses kayıtlarıyla sürüyor. Bu kez internete sızdırılan kayıtlar Başbakan Tayyip Erdoğan ile Mısır asıllı Türk işadamı Usame Kutub arasında geçiyor.

Ses kayıtları Usame Kutub’un 15 Şubat 2013 gecesi İstanbul Merter’de geçirdiği trafik kazasıyla ilgili telefon görüşmeleri.

Kayıtlarda Kutub, kazayla ilgili Erdoğan'a bilgi veriyor. Kutub, kazada Yasin El Kadı’nın hafif yaralandığını, Başbakan’ın koruma amiri olan İbrahim Yıldız’ın ise baygın olduğunu söylüyor.

Erdoğan onları bir hastaneye yönlendiriyor ve oğlu Bilal’i yardımcı olması için yanlarına gönderdiğini belirtiyor.

Usame Kutub, kazayla ilgili daha önce verdiği bir röportajda kazanın ardından Başbakan veya yakını kimse ile görüşmediğini söylemişti.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Cafer Ceylan :

kimsenin ahı kimsede kalmaz.süleyman şah türbesini hiçe sayan o ana kuzularını düşünmeden ataşe atanlar onları var ya onları cehennem bile kabul etmeyecek.

hasan ören :

yüzsüzlüğün bu kadarı dünyada bir örneği daha görülmemiştir her şeyi yalanlıyorlor tam bir korku impararatorluğu kurmuşlar hakkımı helal etmiyorum

şenay özer :

yargılanan vatanseverlere üzülüyorum kahroluyorum.erdoğan ve ailesinin yargılanması lazım.

müco :

bu yaşıma kadar her dönem yolsuzluk iddialarını duydum arkadaşlar.dini bütün insanlar bunu yaparsa bizler ozaman meleğiz ya.

metin çalışkan :

hakkım haram olsun

Timur :

akp'nin nesi dogru ? yalan dolan ve çikar amaçli kurulmus bir partidir;///

M adil :

Başbakan bizim için yaşlanıyor diye üzülürdüm lakin adam öyle aşmışki! neyse Allah bilsin bişey demiyorum

muslime ugan :

Napsin kotu bir seymi yapmiski hesap versi

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar