banner864

Yılmaz Özdil Yazdı: Demirtaş'ın sazını soksan az 26 Temmuz 2015, 09:14

Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, "Davul zurna, saz" başlıklı sert bir yazı kaleme aldı. 

Yazısında son zamanlarda tırmanan terör eylemlerine de değinen Özdil, AKP, Tayyip Erdoğan ve Demirtaş'a eleştiriler yöneltti. Özdil, "Anlayana davul zurna saz… Anlamayana, türküyle oy toplayan Selahattin Demirtaş’ın sazını soksan az." ifadesini kullandı.

Özdil'ın yazısının ilgili böylümü şöyle:

Ve şimdi, nasıl oldu da “asrın ülkesi” dingonun ahırına döndü, gözlerine inanamıyorsun değil mi? Bi taraftan IŞİD’in, bi taraftan PKK’nın vurmasına hayret ediyorsun değil mi?

*

Anlamamakta haklısın.

*

Anlayana davul zurna saz… Anlamayana, türküyle oy toplayan Selahattin Demirtaş’ın sazını soksan az.

"KALAŞNİKOFA ŞARJÖR OLMAYIN"

 Tecrübeli gazeteci yazar Özdil, geçtiğimiz ay gerçekleşen genel seçimler öncesi de okuyuculara uyarıda bulunmuş, "Siz siz olun. Kalaşnikofa şarjör olmayın." ifadesini kullanmıştı.

 

Yorumlar

sydneyden turan :

iyiki varsin ellerine saglik aynen devamini bekleriz.

Hasan :

Yerinde bir yorum oturmuş.

Sukran :

Sevgili ve Sayın Yılmaz Özdil, Sizinle hem fikir olmamak mümkün değil. Aklını, rasyonel düşünceyi ve bilim metodolojisi ile sosyal olayları analiz eden her insan sizinle aynı fikirleri paylaşır. Elinize sağlık. Teşekkürler, Saygılarımla

mustafa cenap aytepe :

bire yılmaz özdil.li bire koca adam abe bilirmisin şu anda kırklar pınarında pehlivanlar çimenler üzerinde peşref çeker ve güreşirler ...bire koca adam sende basın çimenliğinde peşref çekip kıspetinle dolaşırsın ama bir rakip tanımassın beya sen bizim baş pehlivanımızsın.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar