banner864

Yılmaz Özdil'den çarpıcı seçim yorumu 19 Şubat 2015, 19:40

Gazeteci Yılmaz Özdil, Haziran'da yapılacak genel seçimlere ilişkin çarpıcı tespitlerde bulundu. Özdil, CHP'nin oylarının Vatan Partisi'ne kaptıracağını" söyledi.

Özdil'den seçim yorumu paylaşan: ulusalkanal
Gazeteci Yılmaz Özdil, Cumhuriyet Halk Partisi'ni bu sözlerle uyardı. 
HALK TV'de katıldığı bir programda Haziran milletvekili seçimlerini değerlendiren Özdil, CHP yönetiminin izlediği politikaların partiyi erittiğine dikkat çekti. 
 
Özdil, AKP'yi saf dışı bırakmanın formülünün "CHP ile Vatan Partisi" ittifakı olduğunu söyledi. 

Özdil, CHP'nin küskünleri geri kazanabilecek bir strateji izlemesi gerektiğini söyledi. 

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

evhanımı :

kılıçdaroğlu chp lehine değil aleyhine çalışan bir başkan. onun icraatlarından nemalanan tek parti akp. inşallah vatan partisi seçime kadar sesini duyurur ve türkiye gülümser...

bunakkaptan:

çok haklısın ben de vatan partisine katılıyorum yaşım 73 ama bu namussuzların hala tozunu attıracak haldeyim. vatan partisi .... başka parti yok.

Yıldırım Ünal :

Pratikte nasıl becerilir bilmem ama (tüm siyasi partiler bu uzmanlıklarından ekmek yediklerine göre), öyle bir, iki parti değil, olabildiğince geniş katılımlı bir "cephe, huruç" yapılanmasına gerek var. Ferhan Şensoy'a atfen; öyle Faşist bir yağmur yağıyor ki, geniş bir şemsiyenin altında toplanmak lâzım.

EROL :

umudum vatan partisi.tum ataturkculer bir cati altinda birleselim.

once vatan :

Tabiki vatan partisi

fikret dikmen :

mustafa kemal atatürkün dediği gibi mevzubahis vatansa gerisi teferruat bir an önce vakit geçmeden son pişmalık fayda vermez dulusalcı vatansever atatürkçu güçler acilen bu seçimde iş birliği yapmazsalar bu seçim son seçim olur herkes aklını başına almalidirlar.

SEMİHA ÖZÇELİK :

ey vatan gözyaşlarin dinsin yetiştik çünki biz.. tek kurtuluş vatan...

Mevlana Erhan AKDENİZ :

erken konuşmak çok risklidir.ama bir tespit yapmak gerekirse seçimlerden çıkacak tablo hiç bir analistin beklemediği sonuçta olacak

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar