banner864

Yılmaz Özdil'den 'Soma' açıklaması 19 Mayıs 2014, 08:35

Soma'daki maden faciası ile ilgili sözleri tartışma konusu olan Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, eleştirilere yanıt verdi. Özdil, "Bunların ölümü müstehaktır diyen ben değilim. Soma'da insanları yumruklayıp tekmeleyenler şimdi cambaza bak numarasıyla kendi katliamlarını başka yöne çekmeye çalışıyorlar." dedi.
 Soma'daki maden faciası ile ilgili yaptığı açıklama nedeniyle hedef gösterilen Hürriyet Gazetesi Yazarı Yılmaz Özdil, kendisine yönelik eleştirilere yanıt verdi.

"Bunların ölümü müstehaktır' diyen ben değilim" diyen Özdil, "Şimdi burada asıl mesele şu. İftira atıyorlar. Somali'ye ağlayanlar, Soma'da insanları yumruklayıp tekmeleyenler şimdi cambaza bak numarasıyla kendi katliamlarını başka yöne çekmeye çalışıyorlar." ifadesini kullandı.

Kendisinin de Egeli olduğunu belirten Özdil, "Çok açık bir şekilde söylüyorum; bu attıkları manşetlere, acının en derinden yaşandığı Soma'da bile 'Yılmaz Özdil bu lafı söylemiştir' diyecek bir Allah'ın kulu bulamazsınız." diye konuştu.

uluslakanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

günay diren :

sayın yılmaz bey sizin gibi yürekli kalemi güçlü tarafsız gazetecilere şu günlerde çok ihtiyacımız var. hakkınızda yapılan karalamalardan anlaşılıyorki sizin kaleminiz hepsinden güçlü.korkuyorlar. sizi takip etmekten yılmıyacağız sevgi saygı benden .

MAVI KUS :

biz kimin ne oldugunu gayet iyi biliyoruz. yilmaz abi sen görevine devam et lütfen. sayende aydinlaniyoruz. kafana takma ve bozma moralini böyle abuk sabuk cümlelere !!!

Ünal İnanç :

afyonda askeri cephanelikte'ki patlamada 37 asker şehit oldu takdiri ilahi diyenler şimdi 300 canımız öldü fıkratında var diyor ama muhalif yazılar yazan son 3-5 kişiden biri sn.özdil'i yok etmek için her şeyi yapacaktır.ama gerçeği görenler yanlızca gülüp geçecektir.ben sn.özdil'e sonuna kadar inanıyorum.gerisi masal!

karsıyakalı :

yılmaz abı her zaman yanındayız

Gökhan Fidancı :

Ben Manisalıyım ve soma halkının para karşılığı hatta ve hatta mitinge gitmeyenlerin işlerinin sonlandırılacağı tehditlerine şahit olan arkadaşlarım var. Bugun bu ülkeyi yönetenler aslında bir sürüyü dahi güdemezler. Artık halk uyanmalı ve cebinde kaç para var, buna bakmalıdır. Açlık hüküm süren bir ülkede yönetim onurluysa istifa eder.

Güzide Güvenç :

sn. özdil, konuyu kendilerinden uzaklaştırmak ve saptırmak için fırsat arıyorlar. lütfen bu halkın anlamayacağı dilden konuşmayınız. ortada bir facia var ve buna bir suçlu aranırken, sizi kurban seçmek için ellerinden geleni yapıyorlar. bunu görmemek için kör olmak gerekir. ama ne yazık ki bu ülkenin halkının büyük bir kısmı kör ve sağır!!!!!!!!!!

erdal :

adı yılmaz kendi yılmaz

Nurtih :

sayın yılmaz özdil'in neyi niye söylediğini veya söylemediğini bilecek kadar ak-ıllı değillermiş demek. ama biz biliyoruz ve yılmadığın süece beraberiz.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar