banner864

YSK Başkanı'ndan seçim açıklaması 02 Nisan 2014, 17:15

Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven, 30 Mart yerle seçimi ve sonrasında yaşanan itirazlara ilişkin bir açıklama yaptı. Güven; "Kimse çok bağırıyor diye bir hak elde edemez" dedi.
YSK Başkanı Sadi Güven, "Kimse çok bağırıyor diye bir hak elde edemez. Yüksek Seçim Kurulu'na halen bir şey intikal etmiş değil. Süreç Yüksek Seçim Kurulu'nda daha sonra başlayacak. CHP'nin, AKP'nin, BDP'nin, SP'nin MHP'nin yani seçmenin yüzde 95'inin temsil eden partilerin temsilcileri de bizim bütün çalışmalarımızda görev yapıyorlar. Komisyonlarda ve kararlarımıza katkı veriyorlar. Halkımız rahat olsun. Bu süreç sağlıklı bir şekilde işlesin" diye konuştu.

YSK BİNASI ÖNÜNDE POLİS GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMİ

Polis ekipleri, Yüksek Seçim Kurulu binası önünde yoğun güvenlik önlemi aldı. YSK binasına bulunduğu Mithat Paşa Caddesi trafiğe kapatıldı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Çapulcu :

Ne o halka yolu açsınlar diye GAZ ve SU sıkmışlardı neden yolu kapattılar?

kamil renklisoz :

Avrupabirligi bakani bile oy sayarken goruntusu cikti ortaya, hangi guvenirlilikten bahsediyor. ysk baskani tarihe adlarini altin harflerle yazdirdilar gecmis olsun turkiye bolunmeye bir adim kaldi adida bu kara secimler oldu

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar