banner864

Yürekli vekilden açıklama! 03 Temmuz 2014, 20:11

Emine Ülker Tarhan'ın Cumhurbaşkanlığı adayı olması için imza veren 6 milletvekilinden biri olan CHP İstanbul Milletvekili Nur Serter, açıklama yaptı. Serter, adaylık başvuruları için son tarihin geçmesinin ardından sert bir açıklama yaparak CHP yönetimini eleştirdi.
Cumhurbaşkanlığı adaylığı için başvuru süresi doldu. Emine Ülker Tarhan'ın Köşk adaylığı için imza atan 6 yürekli vekilden olan CHP İstanbul Milletvekili Nur Serter açıklama yaptı.

Serter, sert ifadelerle CHP yönetimini eleştirdi.

"Adayın, CHP dışından aranması ve bunun Partinin genel başkanı tarafından ilan edilmesi CHP yönetiminin, CHP'yi inkarı olmuştur..."

Serter, "CHP, 'inanç üzerinden siyaset üreten parti' konumuna nasıl sürüklenmiştir?" sorusunu yöneltti.

Serter, CHP tabanının yönetime tepkisini de dile getirdi.

"CHP'liler AKP ile tehdit edilerek, ilkelerinden ödün vermekten yorulmuşlardır. İlkelerine bağlılıklarını ifade ettiklerinde "hain" ilan edilmekten yaralanmışlardır. Tepkilerinin dikkate alınmamasından umutsuzluğa düşmüşlerdir"

Serter CHP yönetimini uyardı.

"Feryatları duymak istemeyenler artık CHP seçmenine kulak vermek zorundadır. Unutulmamalıdır ki, CHP'ye gönül verenlerin partilerine duydukları bağlılığın yarattığı saygı dolu suskunluk, bir çığlığın habercisidir"


ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

ATATURKCU GENC :

chp sen bizim icin bittin artik. son guvencemiz de bitti. bu ihanetini hic unutmayacagiz kilicdaroglu. bize emperyalistlerin dayatmasi ataturk dusmani bir aday sundun ki bunu hic ama hic unutmayacagiz. demek sen de bahceli ve tayyip gibi ajanmissin. simdi iyice anladik. yaziklar olsun sana chp. artik bir oy bile yok sana. butun oylarimiz isci partisine. sadece onlar kaldi bu ulkede bu ulkenin degerlerini savunan, ataturkcu ve millici.

Güzin Özügür :

Sanki TÜrkiye değil de Mısır'a cumhurbaşkanı seçeceğiz yarı türkçe yarı arapça ....sözlük taşımak gerek

Feride kesenci :

Senelerdir cumhuriyetçi Atatürkçü seçmen aptal yerine kondu artık maymun gözünü açtı CHP nin başındaki zat partiyi bitirmek için atanmıştı başarılıda oldu

uğur erdener :

anketinize katılacaktım fakat kendim için bir şık bulamadım. tüm türkiyeyi seçim pusulalarına mustafa kemal yazmaya davet edin lütfen chp mhp ve akp ye iyi bir halk dersi verilmesinin yolu budur. sandıktan her yerde mustafa kemal çıksın. lütfen bu kampanyayı başlatın ilker başbuğun böyle bir çağrısı mesela tüm yurtta karşılık bulacak çığ gibi sandıklardan çıkan mustafa kemal yazıları titretecektir bu emperyalizmin uşaklarını saygılarımla iyi günler.

MAHMUT ÇEVİK :

artik bu dakikadan sonra chp de durmanın anlamı yoktur o 6 namuslu vatansever milletvekillerinin işçi partisi saflarına geçmesini temenni ederiz

haydar :

sayin tarhan varken cumhuriyet ve laiklik karsiti birini aday yapmak hicmi hic yakismadi.kilictaroglu ve bahceli bence chp ye ve mhp ye erdogan tarafindan yerlestirilen casuslar...erdoganin uydulari ve bunlar olmadan erdoganin olamayacagini bilmeyen sagir sultan kalmadi...

kamil genişdaroğlu :

kararımızı soruyorlar:kırk katır mı,kırk satır mı?

uzaktan :

ataturk'un cumhuriyetini yikma son asamasina geldi. rte ve ekmel ile elele bu isi tamaliyacaklar. bizi uyarmadilar, bize demediler demeyin.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar