banner864

Yusuf Halaçoğlu MHP Grup Başkanvekilliği'nden alındı 12 Temmuz 2015, 20:07

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Meclis Başkanlığı seçiminde Deniz Baykal’ı destekleseydik inançsız bir partinin adamını seçtik diye bize yükleneceklerdi" diyen Grup Başkan Vekili Yusuf Halaçoğlu'nu görevden aldı. Bahçeli, Halaçoğlu’nu arayarak görevden alındığını bildirdi
MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, Genel Başkan Devlet Bahçeli tarafından görevinden alındı.

Meclis Başkanlığı seçimleriyle ilgili açıklama yapan Halaçoğlu, "Deniz Baykal’ı destekleseydik AKP’nin tabiriyle, inançsız bir partinin adamını seçtik diye bize yükleneceklerdi" sözleriyle gündeme gelmişti.

Açıklama kamuoyunda tepkiye neden oldu ancak Halaçoğlu, "özür dileyecek bir söz söylemediğini" belirtti.

Gelişmeler üzerine MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Genel Merkez’de parti kurmaylarıyla bir araya geldi. Toplantıdan sonra da Halaçoğlu’nu arayarak "görevden alındığını" bildirdi.

Milliyet gazetesine konuşan Halaçoğlu, "Partim neyi uygun görmüşse biz de ona uyarız. Ben bahse konu tartışmada ne konuştuğunu bilen biriyim. Özür dileyecek bir ifadem olmadı ve bazılarının çarpıtmaya çalıştığı bu ifadelerimin de arkasındayım" dedi.


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

TC CİA-SAVAR :

2. bir ''ALTAN ÖYMEN'' vak'ası ! esasen söylediği lafların bilinçli olarak ters anlaşılması ve defterinin dürülmesi hikayesi ! ABD düğmeye basıyor ve bu şekilde mecliste kalmış 3-5 Ulusal'cı sayılabilecek refleksi olanlarda temizlenmiş oluyor ! TBMM'de PKK içeri TÜRK MİLLETİ dışarı ! MaşşAllah DEVLET BAHÇELİ'de güzel gaza getirip ATEŞE ATIYOR ! neymiş efeem Y-MHP = Milliyetçi Parti imiş !?! YANİ YERSEN !!!!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar