banner864

Zafer Çağlayan'dan skandal sözler 09 Mart 2014, 13:05

Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan gittiği Mersin'de nefret söyleminde bulundu. 17 Aralık operasyonunu değerlendiren AKP Mersin Milletvekili Zafer Çağlayan, opersayonları "Bir Yahudi, bir ateist, bir Zerdüşt yapsa anlardım" dedi.
Türkiye'yi sarsan yolsuzluk ve rüşvet iddialarının ardından istifa etmek zorunda kalan eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan Mersin'de skandal açıklamalar yaptı.

AKP Mersin Milletvekili Çağlayan, Tarsus ilçe binası önünde düzenlenen mitinge katıldı. 17 Aralık opersayonlarından bahsederken nefret söyleminde bulundu.

Çağlayan, "Bizleri hedef aldılar. Sizlere anlatacağım çok şey var. Ama bunları bize yapanlar bir Yahudi, bir ateist, bir Zerdüşt yapsa anlarım. Ama bunları yapan Müslümanım diye geçiniyorsa yazıklar olsun" dedi.

Çağlayan, Başbakan Erdoğan'ın mitinglerdeki kalabalığa montaj diyenlere de seslendi. "Kalabalığı herkes görüyor, birileri montaj diyor ama kimlerin montaja sarıldıkları ortadadır" diye konuştu.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

alpdurmaz :

Yavuz hirsiz ev sahibini bastirir derler

özlem özbek :

bu ne biçim bir yaklaşımdır. kendi inancından olmayanı adamdan saymıyor yazıklar olsun ki müslümanım diye ortada geziyorsun...

Bir AK Partili... :

Ben Ak pariye oy veren ve inancli biri olarak bu aciklamalardan utanc duydum. Dunyanin en eski inanislarindan olan Zerdustluge hakarettir. Ayrica kim nasil inaniyorsa size ne sayin bakan. Bundan sonra hicbir zaman oyumu Ak partiye vermem...

ali aslantuğ :

saat takmıyorsun saat nerde saat?adamın ezberini böyle bozarlar cağlayan,işte hayat çağlayan aoldu ağlayan:=)

ali :

yahudi zerdüşt yada ataist olmak suç mu

Mardin'den bir doktor :

bu düşüncedekilerin "önce insan olmayı" anlamaya çalışması lazım, derim...

Raşit Özmen :

hırsızlıklardan bahsediyor herhalde.

VATAN EVLATLARI :

sayin bakan ne olur şu saati̇ bi̇r açiklayin si̇ze yakişan bu olsa gerek

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder