banner864

Zekeriya Öz hakim karşısına çıkacak! 04 Kasım 2014, 18:18

Ve kumpaslar döneminin kudretli savcısı Zekeriya Öz, hakim karşısına çıkıyor. Zekeriya Öz hakkında, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın şikayeti üzeriine dava açıldı. Davanın gerekçesi Erdoğan'a Başbakanlığı döneminde hakaret ve tehditte bulunmak.
Kumpaslar döneminin kudretli savcısıydı, şimdi sanık oldu.

Eski Ergenekon savcısı Zekeriya Öz hakkında dava açıldı. Davanın gerçekçesi Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a, Başbakanlığı döneminde tehdit ve hakaret etmek.

Erdoğan, Bolu Savcısı Zekeriya Öz'ün twitter üzerinden kendisine yönelik tehdit, iftira ve hakaret içerikli paylaşımlar yaptığını iddia ederek suç duyurusunda bulundu. Ankara'da yapılan şikayet önce görevsizlik kararı ile Bolu'ya, Bolu'dan da yetkisizlik kararı ile Düzce'ye gönderildi.

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından işleme alınan şikayet üzerine Başsavcı Celalettin Şimşek imzasıyla iddianamze hazırlandı.

Savcı Öz hakkında hazırlanan iddianame Düzce Ağır Ceza Mahkemesi'nce kabul edildi.  Savcı Öz, açılan kamu davası kapsamında 11 Aralık'ta hakim karşısına çıkacak.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

CENAP AYTEPE :

şi̇mdi̇ oturacaği sandali̇yeye çok yakişacak ama bayaği ki̇lolu öğlen yemeği̇ni̇ fazla yemi̇ş olacak ki̇ göbeği̇ önde gi̇di̇yor kuvvetli̇ sandalye gerek ağirliği normelden fazla görünüyor

ilkay ösdemir :

Bu dünya etme bulma dünyasidir.Kim olursa olsun hiçbir zaman kendisini Yüce Kudretin üzerinde göremez şayet görecek olursa işte akıbeti...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar