banner864

Ferhan Şensoy Kartallı tiyatroseverlerle buluştu 05 Mart 2015, 15:04

Türk tiyatrosunun usta ismi Ferhan Şensoy, Kartal Sanat Tiyatrosu’nda Kartallı tiyatroseverlerle bir araya geldi. “Nasri Hoca ve Muhalif Eşeği” adlı oyunu ile Kartal’a gelen Ortaoyuncular topluluğu, Kartal'da büyük ilgi uyandırdı. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün de tiyatroseverlerle birlikte izlediği oyun ayakta alkışlandı
Ferhan Şensoy’un yazıp yönettiği ve başrollerden birini oynadığı oyunda Serap Günaydın, Ali Çatalbaş, Elif Durdu, Sefa Tantoğlu, Orkun Akyıldız rolleri paylaşıyor. Güncelliğini yitirmeyen, konusuyla dikkat çeken ve bugünkü çok partili siyasi ortamı ilgilendiren ve taşlayan oyunda, tarafsız vatandaşa Nasri Hoca’nın kendi yöntemiyle bulduğu çözüm önerisi eğlenceli, danslı, müzikli bir üslupla anlatılıyor.
Oyundan sonra sahnede kitaplarını imzalayan Ferhan Şensoy, daha sonra Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ile bir araya gelerek sohbet etti. Şensoy, kitaplarından birini de Başkan Altınok Öz için imzaladı. Kartal Sanat Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Nihat Nadi Ülger de tüm Kartallı tiyatroseverler adına Ferhan Şensoy’a teşekkür etti. Ferhan Şensoy ve Ortaoyuncular, 'Ferhangi Şeyler' adlı oyunu ile 7-8 Mart 2015 saat 20.00 ve 18.00'da Ses Tiyatrosu'nda izleyiciyle buluşacak. (tel: 0212 251 18 66)


 Derya Derviş
ulusalkanal.com.tr


Etiketler

Yorum Gönder