banner864

Nihat Genç, Ankara'da okurları ile buluşuyor 24 Kasım 2014, 16:36

Ulusal Kanal programcısı ve yazar Nihat Genç, son çıkan kitabı "Tek tabanca"yı 25 Kasım Salı günü saat 16:00'da ilk kez Ankara Üvercinka Kitapevi'nde gerçekleştirecek.
Nihat Genç, son kitabı Tek Tabanca’yı Ankaralı okurlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor

Ulusal Kanal programcısı ve yazar Nihat Genç, son çıkan kitabı "Tek tabanca"yı 25 Kasım Salı günü saat 16:00'da ilk kez Ankara Üvercinka Kitapevi'nde imzalayacak.

Nihat Genç'in gölgede kalmış en iyi hikayeleri bir arada: Tek Tabanca! Tam bir edebi hazine! Yalnızların, yoksulların, ezilenlerin başrolde olduğu şoke edici hikayeler! Tek Tabanca, edebiyatın baş döndüren özel efektleriyle dolu! Gerilim, kahkaha, en acı gerçekler, rengarenk düşler, aşk, macera, bilgelik ve sürprizler art arda şimşek gibi çakıyor! Bu hikayeler sayfalardan taşarak kana karışıyor! Nihat Genç; bir garson çocuğu, bir küçük kızı, köy doktorunu, teyzeyi, dilenciyi, eşcinseli, üniversiteliyi öyle renkli, öyle hayat dolu kahramanlara dönüştürüyor ki şaşıp kalıyorsunuz. April Yayıncılık olarak; Nihat Genç'in muazzam bir birikimle ve doludizgin bir enerjiyle kaleme aldığı hikayelerini gururla sunuyoruz. Bu sayfaları ezberleme isteği duyacaksınız. Tek Tabanca, mermi gibi hızlı ve tesirli bir edebiyat patlaması! Direkt kalbe ateş ediyor!


ulusalkanal.com.tr
Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar