banner864

Ünlü sanatçı yoğun bakımda 07 Aralık 2014, 17:35

Ünlü Türk Sanat müziği sanatçısı Behiye Aksoy, yüksek ateş ve solunum yetmezliği nedeniyle hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındı.
 2001 yılında yakalandığı Alzheimer hastalığı nedeniyle tüm birikimlerinin tamamını elinden çıkararak huzur evine yerleşen 85 yaşındaki ünlü Türk Sanat Müziği sanatçısı Behiye Aksoy, yüksek ateş ve solunum yetmezliği nedeniyle Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastanede kan değerleri kontrol edilen Aksoy, solunum yetmezliğinden dolayı yoğun bakım ünitesine alındı. Ünlü sanatçının yeğeni Serhan Korhan'dan alınan bilgiye göre, yaklaşık 1 saat önce yüksek ateş ve solunum yetmezliği nedeniyle halası Aksoy'u hastaneye kaldırdıkları bildirildi. Yapılan tetkiklerin ardından Aksoy'un solunum yetmezliği yaşadığını, durumunun ciddi olduğu ve bu nedenle yoğun bakım ünitesine alındığı öğrenildi. Solunum yetmezliği yaşayan Aksoy'un doktorlar tarafından uyutulacağı öğrenildi.


İHA
Etiketler

Yorumlar

cenap aytepe :

çok değerli asil .asaletli .zarif .ve zerafetli.sanatçımıza .yüce tanrıdan şifa diliyorum.çünkü o.ki.kendini hiç bozmayan sanatından ve kibarlığından ödün vermeden dik duran bu milletin şerefli bir sanatçısı behiye hanım tanrı seni korusun doktorlarımız kurtarsın.

Kara Biber :

gecmiş olsun.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder