Bülent Serttaş'ın tehlikeli sahne şovu 16 Ocak 2015, 16:20

Büyükçekmece’de düzenlenen bir programda sahne alan ünlü sanatçı Bülent Serttaş çılgın sahne şovuyla yürekleri ağızlara getirdi.
 Renkli kişiliğiyle magazin dünyasının gündeminden inmeyen ünlü sanatçı Bülent Serttaş, Büyükçekmece Belediyesi tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen programda yaklaşık 3 saat boyunca sahnede kaldı.

Serttaş, söylediği birbirinden güzel şarkılar ve sahne şovu ile davetlileri coşturdu. Gecenin coşkusuna kapılarak hızını alamayan Bülent Serttaş, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e seslenerek "Bakın sayın başkanım, sizin için şimdi ne yapacağım’’ diyerek salonu dolduran binlerce kişinin şaşkın bakışları arasında 15 metre yükseklikteki sahne ışıklarını taşıyan direğe tırmandı.
Sanatçı, salondakilerin alkışları arasında çıktığı direğin tepesinden şarkısını seslendirdi. Cesareti ve heyecan dolu performansından dolayı Bülent Serttaş'ı kutlayan Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, sanatçıya çiçek ve Büyükçekmece'nin sembolü olan tarihi Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü'nün bir maketini takdim etti.


İHA
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar