Deniz Seki'ye yakalama kararı 30 Mayıs 2014, 14:26

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası Yargıtay tarafından onanan şarkıcı Deniz Seki hakkında İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesi yakalama kararı çıkardı.
DOSYASI DÜN İNFAZ SAVCILIĞI'NA GÖNDERİLMİŞTİ

Yargıtay Ceza Genel Kurulu’nun ’uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasını onadığı şarkıcı Deniz Seki’nin dosyası bu hafta başında İstanbul Adalet Sarayı’na geldi. Özel Yetkili Mahkemelerin kaldırılmasının ardından Deniz Seki’nin dosyasına bakmakla görevlendirilen İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesi ise dün dosyayı İnfaz Savcılığı’na gönderdi.

Öte yandan, Deniz Seki’nin avukatı Naim Karakaya da, İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesi’ne dilekçe sunarak yeniden yargılama talep etti. Mahkemeye sunulan dilekçede, yargılama aşamasında adil yargılamanın ihlal edildiği, tanıkların dinlenmediği ve delilleri toplama taleplerinin reddedildiği belirtildi.

Mahkemenin yeniden yargılama talebini değerlendirdiği öğrenildi.


DHA
Etiketler

Yorumlar

MSS :

ne zaman toplumsal bir olay olsa ya da milleti ilgilendiren bir yasa çıkacak olsa hemen ünlülere uyuşturucu operasyonu yapıyorlar ya da böyle perişan ediyorlar. magazin basını da zaten hazır ve nazır. 1 hafta kadar bu konuşuluyor, o arada halkın zararına yasalar çıkıyor ya da gezi olaylarının yıldönümünü kimseye duyurmadan geçiriyorlar.

Adalet Bat :

Millet ülkeyi soyar birşey olmaz ama Deniz Seki'ye bu derece ceza verilir yazık.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar