Duyanlar şok oldu 12 Aralık 2014, 16:11

ABD İstanbul Başkonsolosu Çarls Hunter ilginç bir evlilik ile gündeme geldi. Hunter'in kendisi gibi erkek olan Türk genci Ramadan Çaysever ile yakın bir tarihte nikah masasına oturacağı iddia edildi.
 2013 yılından beri ABD İstanbul Başkolosluğu görevinde bulunan Çarls Hunter , duyanları şaşkına çeviren bir evlilik ile gündeme geldi. 
İlginç olan Hunter'in evlenecek olması değil kendisi gibi bir erkek ile evlenecek olması. Üstelik evleneceği isim de bir Türk.

Başkonsolos Hunter'in Türk genci Ramadan Çaysever ile evleneceği iddia edildi. Sabah gazetesinin habere göre Hunter, ay sonunda eşcinsel evliliğe izin veren ABD eyaleti Viskonsin'de Çaysever ile nikah masasına oturacak.

Çaysever ile Kırım Kilisesi'ndeki  bir törende tanışan Hunter, bir süre sonra Çaysever'e evlilik teklifinde bulundu. Çaysever'in teklifi kabul etmesi üzerine Hunter, bu kez  ABD'li yetkililerden nikah için izin istedi. Hunter'in evliliğine yetkililerin yeşil ışık yakması üzerine çift nikah hazırlıklarına başladığı belirtildi.

Bütün resmi davetlere birlikte gittikleri söylenen Hunter ve Çaysever ikilisinin ünlü şarkıcı Tarkan ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafları dahi var. Eşcinsel ikilinin ABD Viskonsin'de yapılacak nikah sonrası İstanbul'da bir düğün yemeği yapacakları öğrenildi.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar