banner864

Kaçtı sanılan Deniz Seki bakın neredeymiş? 02 Haziran 2014, 09:42

Ünlü şarkıcı Deniz Seki yakalama kararına rağmen adreslerde bulunamadı. Annesi "kızım için dua edin" dedi.
Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası onanan Deniz Seki hakkında yakalama çıkarıldı. Polis 4 ayrı adrese gitti ancak Deniz Seki’ye ulaşamadı. Hal böyle olunca herkesin aklına ‘Deniz kaçtı mı?’ sorusu geldi.


Vatan'a konuşan Deniz Seki'nin annesi Güler Seki, Kaçtı sanılan Deniz Seki'nin son ana kadar eniştesinin başında hastanede beklediğini açıkladı.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler
Deniz Seki

Yorumlar

sydneyden turan :

maalesef turkiyede herseyde dua edin diye bir takkiye yapan insanlar cogaldi. yazik dini kullananlara.

merve senel :

Günah keçisi yaptilar kadini yaziktir.olan olaylara bak tüm camia bu pisliği iciyor pazarliyor hatta sadece deniz seki ye patliyor.

Mahmut :

İyide arkds hirsizin hic mi sucu yok biraz daha zorlasak icmeyide sawunucaksiniz bence cok yerinde bi karar ünlüyum diye dolanan kisilerin ister istemez örnek teskil ettiklerini unutmamalari ona göre dawranmalari gerekio..kökunu kazima konusunda hemfikirim ama bu kadinin elini kolunu sallayarak gezmeside cok dogru diil

zafer yücel :

PKK nın mallarının serbestçe dağıtıldığı ortamda Deniz Sekiyi günah Keçisi haline getirip perişan etmek çok yanlış. Cezalandırmanın esas amacı Islah etmek olmalıyken bir insanın işini bitirmek nasıl bir zihniyettir.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar