banner864

Ünlü model tutuklandı! Hayranları şokta 07 Nisan 2015, 12:02

Pakistan'ın ünlü modellerinden 21 yaşındaki Ayyan Ali'nin havaalanında 500 bin dolar ile yakalanıp tutuklanması herkesi şaşkına çevirdi.
 Pakistan'ın ünlü modellerinden 21 yaşındaki Ayyan Ali'nin havaalanında 500 bin dolar ile yakalanıp tutuklanması herkesi şaşkına çevirdi.Pakistan'ın en meşhur modellerinden Ayyan Ali, başkent İslamabad'daki havaalanında çantasında 500 bin dolar ile yakalandı. Kara para aklama girişiminde bulunduğu iddiasıyla tutuklanan 21 yaşındaki modelin avukatları, müvekkillerinin o parayla seyahat etmeyi planlamadığını savundu.

PODYUM DÜNYASI ŞOKTA


Pakistan'daki yasalara göre, 10 bin dolardan yüksek bir meblağda nakit parayla ülke dışına çıkmak suç sayılıyor. Ülkedeki modacıların favori modelleri arasında olan ve Magnum dondurmalarının da dünya çapında tanıtım yüzlerinden biri olan Ayyan Ali'nin tutuklanması, ülkesinde ve podyum dünyasında şok yaşattı. Polise verdiği ifadesinde parayı kardeşine götürmek için taşıdığını söyleyen 21 yaşındaki genç model, kefalet ödemeyi reddettiği için 14 Mart'tan beri hapishanede tutuluyor.

İHA

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar