banner864

Cumhuriyet Gazetesi muhabiri intihar etti 04 Şubat 2015, 16:10

Basın camiası şok bir ölüm haberiyle sarsıldı. Cumhuriyet Gazetesi'nin Ankara bürosunda savunma haberleriyle tanınan muhabirlerinden Barkın Şık evinde ölü bulundu.
Ankara'dan gelen bir ölüm haberi basın camiasında şok yarattı.

Cumhuriyet Gazetesi'nin Ankara bürosu muhabirlerinden Barkın Şık evinde ölü bulundu.

Alınan bilgilere göre, Barkın Şık çocuğunu bakması için üst katında oturan kayınvalidesine bıraktı. Bir süre sonra eve gelen yakınları, Şık’ın cansız bedeniyle karşılaştı.

Yakınlarının ilk müdahalesinin ardından eve gelen sağlık ekipleri Şık’ı uzun süre hayata döndürmeye çalıştı, ancak başarılı olamadı.

Olay yeri ekipleri ve savcının gerekli incelemeleri yapmasının ardından Şık’ın cenazesi Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.Dikmen Sokullu Caddesi'ndeki evinde ölü bulunan Şık, savunma haberleriyle tanınıyordu.

Önceleri Milliyet gazetesinde savunma ve diplomasi muhabiri olarak görev yapan Şık, ardından Akşam gazetesinde çalışmayı sürdürdü. Şık son olarak Cumhuriyet Gazetesi’nde savunma muhabirliği yapıyordu. 

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

DIŞ MİHRAK :

intihar etti yerine evinde ölü bulundu deseniz daha iyi, tabii otopsi raporunu biliyorsanız bu başka, ancak bunu açıklamamak da garip.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar