banner864

Efsane İsim Ana Haber Spikerliğine Geri Dönüyor 01 Mart 2014, 19:32

Ulusal Kanal'ın yeni Anahaber sunucusu, Türkçe’yi en iyi ve en doğru kullanan, efsane haber spikeri Gülgun Feyman Budak oldu.

Gülgün Feyman Budak, görevi İşçi Partisi’nden Şişli Belediye Başkan Adayı olan Ümit Ertaç Zileli’den devraldı. Ümit Ertaç Zileli, ana habere bir aylığına veda ettiğini 28 Şubat Cuma günü Ulusal Kanal ekranlarında şu sözlerle açıkladı: Hem RTÜK hem de YSK açısından sorun teşkil etmemesi için haberlerden belirli bir süre çekilmek durumundayım. Yine birlikte olacağız. Zaten bizim sevdamız bu yurt ve bu yurdun insanları. Her zaman her şart altında beraber olacağız. Ulusal Kanal ana haber bültenini çok değerli bir isim sunacak. O isim çok eski bir yakın arkadaşım, Türk medyasının ve Türk televizyonlarının duayen ismi Gülgün Feyman."

Gülgün Feyman Budak, 3 Mart 2014 Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 19:00’da Ulusal Kanal Ana Haber bülteninde izleyiciyle buluşacak.

Ümit Zileli Perşembe günleri 22.00'da Ulusal Kanal'da yayınlanan Nasıl Yani programında izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Ali Aktaş :

ana haberleri de zevkle izliyoruz. güler yüzlü gülgün feyman budak hanım ve ulusal kanal'a teşekkürler.

kadir turan :

osayın gülgün feyman ı çok ama çok özlemişiz, bu gerçekten bizim için çok hoş bir sürpriz oldu.kendisine hoş geldiniz diyorum, hiç ayrılmamamk dileğiyle...

Murat Taşdanoğlu :

Gülgün Feyman Budak Hanım'a hoşgeldiniz diyorum. Ümit bey de zamanını belediye başkanlığı çalışmalarında kullanması doğru bir tutum. Kolay gelsin...

Servet esen :

Isabetli. Ümitin bu ana kadar durmasi hataydi. Aday kendisi. Zamanini secim calismalarina harcamasi acisindan dogru bi karar. Gülgün feyman budak inda en az ümit zileli kadar dinleyiciyle bulusacagina inancimizi koruyoruz. Basarilar dilegiyle.

ali yılmaz :

tebrikler ülkenin en iyi haber spikeri hoşgeldiniz başarılar dileriz

Murat Polat :

çok sevindirici bir haber umarız bu güçlü kadroyu her geçen gün daha da güçlü yapmanız dileğiyle.

Ugur Mert :

Çok sevindik hayırlı olsun, ulusalda doğruTürkçe diye bir program yapınız Dr Atilla sarıkayalı ile anlaşmalısonız

Ömer Ayna :

kanalın gülen yüzü,kadife sesi,doğru türkçesi ile dosdoğru gerçek haber.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder