banner864

Hulki Cevizoğlu “Batsın Böyle Gazetecilik” diyecek 14 Ağustos 2014, 20:28

Hulki Cevizoğlu “Batsın Böyle Gazetecilik” diyecek
Hulki Cevizoğlu “Batsın Böyle Gazetecilik” diyecek
Yurt Gazetesi ve Kanal Sokak’taki işine son verilen usta gazeteci Hulki Cevizoğlu yaşadıklarını Ulusal Kanal’da anlatıyor.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından imtiyaz sahipliğini CHP Milletvekili Durdu Özbolat’ın yaptığı Yurt Gazetesi ve Kanal Sokak’ta çok sayıda gazetecinin işine son verildi.

Genel Yayın Yönetmenliğini “Batsın Böyle Gazetecilik” kitabının yazarı Derya Sazak’ın yaptığı Yurt Gazetesi’nden çıkarılan Hulki Cevizoğlu CHP’nin çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’na karşı çıkmış, bunu da katıldı tv programlarında ifade etmişti. Çatı adaya muhalif gazetecinin işten çıkarılmasının ardından sosyal medyada “Alo Fatih” döneminden sonra “Alo Derya” dönemi mi başladı? şeklinde yorumlar yapıldı.

Hulki Cevizoğlu ve Arslan Bulut, Filiz Atıcı’nın sunacağı Gündem Özel’e katılacak “batsın böyle gazetecilik” diyecek.

Gündem Özel 15 Ağustos Cuma akşam 20:00’de Ulusal Kanal’da.Etiketler

Yorumlar

Zehra Akarslan :

hulki cevizoğlunu daha fazla televizyon ekranlarında görmek istiyoruz

Bengü :

Herzaman bizim sesimiz sözümüz olan adam gibi adam insanlardan biri olan gazeteci yazar Hulki Cevizoglu'nu gururla takdir ederim. Ilkelerinden asla vazgeçmeyen hem siyasal hem bilimsel olarak çok güvenilir bilgi dolu bir kaynak insandir. Ona sahip çikan her gazete veya kanali takip ederim.

Ünal Şen :

özgürlük,demokrasi ve fikir özgürlüğünün temsilcisi olduğu için chp liyim.doğan gurubunun yaptığını chp ye yakın bir basın grubunun yapması üzüntü verici...

Fisun Frank :

bilimle ikna eden aciklamalarin ve sohbetlerin sürdürüldügü programlarla tanindiniz. takdir edilen bir gazetecisiniz ama maalesef yasar nuri öztürkle yaptiginiz son sohbette sikintiya girdiniz. sizin bile kontrol edemediginiz bir durum olustu bence. yasar nuri öztürkün siyasal islama karsi olan kuran dayanakli görüslerine hep katildik ama sanirim biraz son zamanlarda narsist duruma gecmis ve astral yolculuklarla öte tarafa gidip gidip geliyormus. anlamakta zorluk geciyorum bilimde astral yolculuk aciklamasi varmi ? ciddiyete davet ediyorum kendisini yada karadenizde memlekette biraz dinlensin cok yorulmus olmali zeten yeni kitapta cikaracakmis bir mola versin derim ben.

muharrem elçi :

memlekette bi sürü işsiz var.bu gazeteler gidip işçi pazarından 8-10 işçi toplayıp gelin şunları yazın size de aylık 2 asgari ücret deseler uçarak gelirler.hem ucuz hem de sürekli yazar değiştirmek zorunda kalmazlar.hatta yazıyı kendileri hazırlar imza kısmını bu vatandaşlara bırakırlar

H. NURAN PARO :

hulki cevizoğlu takdir ettiim bir habercive proğramcidir.düşüncelerine içinde bulunduğumuz şartlar nedeni ile doğru bulsamda bir bakima katilmiyorum ve sağ duyulu davranmasini beklerdim diyorum; ama bu yüzden işinden ayrilmak zorunda birakilmamali idi.

demirci :

hulki bey, gerçek bir atatürkçü ve bu ülkenin en büyük aydınlarından biridir. biz kendisini heryerde bulur takip ederiz ama hulki cevizoğlunun olmadığı bir kanalı kim takip eder izler bilinmez.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar