banner864

Hürriyet'e yakışmadı! 31 Mayıs 2014, 18:31

 “Haziran İsyanı”nın yıl dönümünde Ulusal Kanal internet sitesi Taksim başta olmak üzere birçok noktadan canlı yayın yapıyor. Böylesi özel günlerde millet internet başından anlık olayları takip ediyor.

Ulusal Kanal internet sitesi de bu bakımda önemli bir kamu görevi yürüyor. Eylemler ve olaylar canlı olarak ulusalkanal.com.tr’den paylaşılıyor. Tabi bu sayfalara doğrudan ulaşmak için de herkes ünlü arama motoru Google’u kullanıyor. Arama motoruna “Ulusal Kanal izle (Gezi Parkı son durum) Ulusal Kanal canlı yayın izle” gibi anahtar sözcükler yazılıyor ve doğrudan Ulusal Kanal’daki yayının sayfasına gidiliyor. Milyonlarca kullanıcı Ulusal Kanal’ın bu hizmeti sayesinde an be an Taksim’de Güven Park’ta ne oluyor izliyor.

Peki, bu konuyla Hürriyet Gazetesi’nin ne ilgisi var? Hürriyet internet sitesi deyim yerindeyse Ulusal Kanal’ı izleyecekleri kendi sitesinde havuzlamak için bir yöntem geliştirmiş. Arama motoruna “Ulusal Kanal izle” anahtar sözcüğünü yazdığınızda karşınıza çıkan ilk 3 seçenekten bir Hürriyet Gazetesi. Çünkü Hürriyet, Ulusal Kanal izle (Gezi Parkı son durum) Ulusal Kanal canlı yayın izle başlığıyla bir sayfa açmış. (http://www.hurriyet.com.tr/ajanda/26523522.asp)

Ez cümle Hürriyet Gazetesi’ne hiç yakıştıramadık.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

metin şimlek :

artık kimsede utanma kalmadı

mustafa ozer :

Başka ne beklenirdi hůrriyetten

muzaffer üner :

evet,dürüstlük değil,hele hürriyet gazetesi gibi bir gazeteye hiç yakıştıramadım...

SYDNEYDEN TURAN :

her zaman sevileceksiniz sevgili ulusal kanal gorevlileri vazifeye devam.

Çağrı Öter :

Başkalarının sırtından kazanmaya devam.Yakışmayanı değil tamda 'yakışanı' yapmış.

G.k. :

ulusal kanal helal sana

G.k. :

yasasin ulusal kanal ve onun gibi özgür yayin yapan kanallar

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder