banner864

Mustafa Mutlu Ulusal Kanal yayınını terk etti 27 Ağustos 2014, 16:39

Aydınlık gazetesi yazarı Mustafa Mutlu Ulusal Kanal yayınını terk etti.

Mustafa Mutlu Ulusal Kanal yayınını terk etti! paylaşan: ulusalkanal
Aydınlık gazetesi yazarı Mustafa Mutlu Ulusal Kanal yayınını terk etti

Ulusal Kanal'da Murat Şahin'in sunduğu Haber Merkezi Programına katılan Aydınlık gazetesi yazarı Mustafa Mutlu, Adana'da yüksek ateş şikayetiyle hastaneye götürüldükten sonra yoğun bakım ünitesinde yer olmadığı gerekçesi ile başka hastaneye sevki sırasında hayatını kaybeden 1 yaşındaki kız çocuğunun ölümündeki ihmale dikkat çekti. Mutlu canlı yayında, "Sağlıktaki skandallardan ötürü dün bir yaşındaki çocuğumuzu kaybettik. İhmaller bunlarla bitmiyor. Skandal şöyle devam ediyor! O çocuğumuzu koyacak tabutumuz yok. O yüzden bir yaşındaki çocuğun cansız bedenini siyah bir çantaya koyuyorlar. Baba, onu taşıyarak götürüyor çünkü acılı aileye cenaze aracı vermiyorlar "dedi.

Gözyaşlarını tutamadı!
Tecrübeli gazeteci yazar Mustafa Mutlu, "Böyle bir sağlık tecrübesi ile övünüyorlar, yaptıkları en büyük iş sağlık reformuymuş! Buna reform diyorlar. Türkiye'yi köylüleştirdiler, Türkiye'yi kasaba düzeninden beter hale getirdiler, Türkiye'yi gerçekten sefalet ve değersizliklerin ülkesi haline getirdiler. Bir yaşındaki çocukları öldürenlerin ne siyasi hayatı beni ilgilendirmiyor" derken göz yaşlarını tutamadı.

Canlı yayında duygulu anlar yaşayan Aydınlık gazetesi yazarı Mutlu yayının kesilmesini isteyerek, stüdyoyu terk etti

İşte Ulusal Kanal canlı yayınındaki o duygu dolu anlar

Gökhan Çelik
ulusalkanal.com.trEtiketler

Yorumlar

İbrahim Adanir :

Işçi partisinde örgütlenmek örgütlenmek başka çıkış yolu yok

Hüseyin Öztürk :

aynı dygular ile dinledim. ağlıyorum, öfkeliyim ve bu hükumeti lanetliyorum. resmen isyandayım. sonra bizim de bu ülkede insanlığımıza tecavüz ediliyor ve herkes çaresiz bırakılıyor. umarım bu odun kafalılar bu ülkede daha uzun süre yönetimde kalmazlar. artık yeter, artık isyan!

AHMED YESEVİ :

Mustafa Mutlu, Türkiye'nin Vatansever Kuvvetinin Bir Parçasıdır, Bundan Dolayı, ALLAH Razı Olsun Ondan, İNŞALLAH..!

kemal onbaş :

sevgili mustafa mutlu ;hassasiyetin vatanseverliğin duyarlılığın inanki bizi yürekten vuruyor. ama çaresizliğin acısında kıvranıyoruz. inanki senin sütüdyodaki halini biz ulusal kanal karşısında hemen hemen her gün yaşıyoruz. türkiye'yi bugüne gelene kadar seyredenler ve halada seyredenlerin kulaklarına küpe olmasını dilerim.

Mustafa Ozbek :

Turkiyenin geldigi durumu butun ayrintilariyla anlatmaya calisan Mustafa Mutlu'nun ulkede yasanan insanlik dramlarina ne kadar duyarli oldugunun acik bir gostergesidir. Bunlari bizim insanlarimiza yasatanlar utansin! Bu gisidi el birligiyle durdurmaliyiz!!....

Sevgi özcan :

Yıllardır eğitimi öldürmek için uğraşıyorlar. O ölen meleğin anası babası hala bunu sorgulamıyorsa.. Biz ancak ağlarız onlar için.

melikşah :

mustafa mutlu en doğru yorumu yapmıştir.bizler ne yapıyoruz acaba.önce .seçim sistemini düzeltmek lazım.

nigarsezgin :

ne yazık ki bu adamları o ölen çocukların anaları babaları seçiyor, tıpkı somada olduğu gibi, yazık gerçekten çok yazık.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder