Mustafa Mutlu yeminini bozdu! 19 Kasım 2013, 17:19

Türkiye'nin önde gelen gazetecilerinden, Aydınlık Gazetesi köşe yazarı Mustafa Mutlu yıllar sonra tekrar ekranlara dönüyor.
Can Karadut’un sunacağı Mustafa Mutlu’nun hazırlayacağı program her hafta Kral Çıplak diye haykıracak. Kral Çıplak 29 Kasım’dan itibaren her Cuma Ulusal Kanal ekranlarında olacak.

Kral Çıplak, gazeteci Mustafa Mutlu’nun sesinden şu anonsla duyuruldu:
“Yıllardır yazıyorum. Haksızlıkların üzerine kalemimle gidiyorum. Ülkeyi bölmeye ve din devletine dönüştürmeye kararlı olanlara kalemimle tepki gösteriyorum. Ancak sadece yazmak yetmiyor artık. Konuşmakta gerekiyor. Kral çıplak diye haykırmak gerekiyor. Bu yüzden televizyonlara çıkmama kuralını bir süreliğine askıya aldım ve yıllardır “Kral Çıplak” diyen Ulusal Kanal ailesine katıldım. 29 Kasım’dan itibaren her Cuma akşamı haykıracağız. Kral Çıplak!”

ulusalkanal.com.tr
 
Etiketler

Yorumlar

muzaffer kon :

sayın davutoğlunun istifa etmesi gerekirken başbakanlığa atanması,inanılıcak gibi değil başarısızlık ödüllendiriliyormu önemli olan bi̇at etmekmi...!!!

tulay acar :

Akp secmenine maddi ve manevi cikar mi yoksa vicdan mi bu son olaylardan sonra sandikta bir sinav verilecegi vurgulanmali bence 11 yillik iktidarkn yarattigi issizlik ve yoksullugun kanayan yara oldugu vurgulanmali

mehmet pinarbasi :

Bu akp tenceresinin dibi tuttu

Done Yuksel :

BIR GAZETECI OZGURCE ISINE ENGELLEMEK VE DARP EDILEREK GOTURMEKTE KIMIN HADDINE. UTANC VERICI GERCEKTEN…

EMEL DEMIR :

IYI EDERSIN HAYKIRIN HERKES DUYSUN

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar