banner864

Sabah gazetesi alay konusu oldu! 11 Mart 2015, 18:57

Kabataş'taki saldırı iddiasıyla ilgili Sabah Gazetesi'nin attığı manşet alay konusu oldu. 52 saniyelik saldırı görüntüsü olduğunu öne süren gazete, görüntü yerine fotoshoplu bir fotoğraf kullandı. Sosyal medyada hızla yayılan fotoğraf, yurttaşlardan büyük tepki aldı.
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın dile getirdiği bu iddia bir türlü doğrulanamadı.
Yaklaşık bir buçuk yıldan bu yana da saldırı yapıldığına dair hiç bir görüntü çıkmadı.

Sabah Gazetesi, genç kadına saldırı yapıldığına dair görüntülerin olduğunu ileri sürdü. Kabataş'taki saldırı iddiasını manşete taşıyan gazete, genç kadına 52 saniye süren bir saldırı yapıldığını yazdı. Görüntü yerine fotosoplu bir fotoğraf basan gazete alay konusu oldu. 

Kısa sürede sosyal medya üzerinden paylaşılmaya başlanan fotografa diğer kullanıcılardan da tepki geldi. Olayı mizahi bir dille ele alan internet kullanıcıları Kabataş olaylarını anlatan resimler çizerek internette paylaştı.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

selcuk :

kocasina kizan kadin diyorki, bak gec geldin, motorsikletli 100 erkek, beni yere yatirdilar, ustume isediler, pipilerini cikarip orama burama surttuler,bebegi firlatip attilar. sen daha gelme. sabah bu tacize inaniyor. peki motorsikletler nerede. yuruyen bir gurup var. motorlar nerede sabah gazetesi motorlar.

Ercan Semih :

Allaha havale ediyorum.kim yalancıysa Allah'ımdan bulsun.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar