banner864

Ulusal Kanal'ın 9 resmi hesabı askıya alındı 05 Haziran 2015, 19:48

Seçime sayılı saatler kala Türkiye'nin milli kanalı Ulusal Kanal'ın resmi twitter hesapları sansürlendi. Hemde hiçbir gerekçe gösterilmeden.
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, dönemin Başbakanı Tayyip Erdoğan'ın, "üçe kapatın" dediği ismi açıkladı. Ulusal Kanal haber yaptı. Haberi resmi twitter hesablarından yayınlayan Ulusal Kanal'ın adresleri sansürlendi. 

İşte sansürlenen o hesaplar: "@ulusalkanal""@ulusalkanalcom",
"@guncelhaberu""@ulusalspor",
 "@ulusalozelhaber""@ulusalgonullu" ,"@ulusalprogram",
"@ulusalsondakika" ve "@ulusalyazar"

850 bini aşkın vatandaşın takip ettiği Ulusal Kanal adreslerinin askıya alınmasına ilişkin Twitter yönetimi tarafından bir bildirim yapılmadı.

Adreslere erişimin engellenmesinin gerekçesi ise bilinmiyor. Ulusal Kanal, twitter hesapları açılana kadar @UlusalGündem adlı hesaptan yayın yapmaya devam edecek.

Ulusal Kanal'ın 9 resmi twitter hesabı usulsüzce askıya alındı.

Kanunsuz uygulama karşısında tüm yurttaşlarımızı "#UlusalKanalHesaplarınıGeriVerin" etiketi ile dayanışmaya davet ediyoruz

Ulusal KanalYorumlar

ahmet karaman :

hiçbir baskı ulusal kanal ın haklı mücadelesini durduramaz

mustafa cenap aytepe :

hadi bakalım göreceğiz elmi emekmii bilekmi. yoksa gırbaçlı beymi yaman. bu bir kurtuluş savaşı ve artık millet bunu biliyor and olsunki bu gğn bir ale telefon edip senin partine vatana oy vereceğiz dedi ..dahasını yarın akşam göreceğiz...yaslı yaşadık ama şen geliyoruz artık şu şarkının söylenme zamanıdır vapurları maviliklere süreceğiz ....yıllarca bizi nazımın bu dizeleri ile uyuttular artıkl rahat uyunazım vapurları maviliklere süreceğiz

osman :

haksızlar haklılar karşısında gerekli cevabı alacaktır. ulusal kanal ın sesini kimse susturamaz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar