banner864

Ulusal Kanal zirvede 16 Şubat 2015, 21:08

Vatan Partisi adının kabul edildiği kurultay salonu 20 bin kişi tarafından dolduruldu. Ancak salona gidemeyenler yüz binlerce kişi vardı. Onlar da Ankara Arena'ya kilitlendi, gelişmeleri an be an Ulusal Kanal'dan izledi. Ulusal Kanal dün A/B grubunda tüm gün boyunca en çok izlenen haber kanalı oldu.
Birleşme için büyük adım atıldı, Türkiye Ankara Arena'ya kilitlendi. 20 bin kişi salonda, yüz binler de televizyon başında kurultayı izledi, Ulusal Kanal zirveye çıktı.
Ulusal Kanal, Vatan Partisi adının kabul edildiği kurultayı 40 kişilik ekip ve 10 kamera ile izledi. Kurultayın başından sonuna kadar bütün gelişmeleri saniye saniye izleyicilere aktardı.

Türkiye de yayının başladığı saat 09.00'dan itibaren ekran başındaydı. Yüz binlerce kişi kurultaydaki gelişmeleri izledi, Ankara'daki yurttaşlarla ortak duyguları paylaştı.

Kurultayı yayınlayan Ulusal Kanal da rakiplerine fark attı, A/B grubunda tüm gün boyunca en çok izlenen haber kanalı oldu.

15 Şubat Pazar gününe ait verilere göre, Ulusal Kanal A/B grubunda 1,53 izlenme oranına ulaştı. HaberTürk, A Haber, CNN Türk ve NTV gibi kanalları gerisinde bıraktı.

Üstelik bu rakamlar, Ulusal Kanal'ın Dıgıturk'te olmamasına rağmen gerçekleşti. Ulusal Kanal aynı başarıyı son 17 gün içinde 4'üncü kez yaşadı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Sosyalist VP'li :

tebrikler

kemal ulusoy :

tebrikler....

Ertan K :

tebrik ederim cok sevindim

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar