banner864

Yurt gazetesinde yaprak dökümü devam ediyor 14 Ağustos 2014, 13:26

"Batsın Böyle Gazetecilik" kitabının yazarı Derya Sazak'ın Yurt gazetesi Genel Yayın Yönetmeni olarak görevlendirilmesinin ardından gazetede çok sayıda gazeteci ve yazarın işine son verildi. de yaprak dökümü devam ediyor
"Batsın Böyle Gazetecilik" kitabının yazarı Derya Sazak'ın Yurt gazetesi Genel Yayın Yönetmeni olarak görevlendirilmesinin ardından gazetede çok sayıda gazeteci ve yazarın işine son verildi. Dün deneyimli gazeteci Hulki Cevizoğlu'nun CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla Kanal Sokak'taki programına ve Yurt gazetesindeki yazılarına son verildiği iddiasının ardından 5 yazarın daha işine son verildi.

Yurt'taki yazılarına son verilen köşe yazarları şöyle; A. Meriç Şenyüz, Ahmet Kemal, Ayşenur Yazıcı, Hulki Cevizoğlu, Necdet Saraç ve Şükrü Yavuz.

Yurt gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Derya Sazak'ın işine son verilen yazarların yerine kendi yazar kadrosu oluşturmak istediği gelen bilgiler arasında.

(İlgili haberi okumak için görselin üzerine tıklayın)ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Ahmet ATALAY :

merdan bey ayrilinca ve akabi̇nde d.sazak geti̇ri̇li̇nce bi̇r şeyleri̇n deği̇şti̇ği̇ni̇ anlamiştim. sonralari neredeyse hergün alip okumaktan büyük zevk aldiğim bu gazetede sevdi̇ği̇m yazarlarin yazilarini görememeye başlayinca ben de almaktan vazgeçti̇m. meğer gerçekten bi̇r şeyler deği̇şmi̇ş. yazık oldu yurt gazetesi̇ne, zi̇ra bana göre bi̇r değerdi̇... asil üzücü olan artik chp'ni̇n de tek adamliğa ve bi̇at kültürüne tesli̇m oluşu.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar