banner864

Adana Demirspor'un yeni başkanı Sedat Sözlü 23 Haziran 2015, 17:02

Adana Demirspor'un olağanüstü genel kurulu Sheraton Adana Oteli'nde yapıldı. Sedat Sözlü Adana Demirspor'un yeni başkanı oldu.
Mavi lacivertli kongre üyelerinin büyük ilgi gösterdiği genel kurul, olgun bir havada geçerken Adana Demirspor Başkanlığı'na seçilen Sedat Sözlü ise teşekkür konuşmasında duygulu anlar yaşayarak "Adana Demirspor Başkanlığı her Demirsporlu gibi benim de hayalimdi. Çocukluğumun hayalini gerçekleştirdim. Şimdi ise yeni yönetim kurulumuz ve taraftarlarımızla birlikte Adana Demirspor'un Süper Lig hayalini gerçekleştireceğiz" dedi.

Yeni yönetim kurulunu oluştururken toplumun her kesimini kucakladıklarını da ifade eden Başkan Sözlü, şöyle devam etti:
"Geçen sezon Adana Demirspor, büyük haksızlıklara uğradı. Şampiyonluğumuz elimizden alındı. Biz, ayrıcalık istemiyoruz, adalet istiyoruz. Adana Demirspor'u Süper Lige taşımak için gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız."

YÖNETİM KURULU
Fahri Başkan Hüseyin Sözlü, Onursal Başkan Turhan Demirdal, Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Sözlü, Yönetim Kurulu Asil Üyeleri Tarkan Kulak, İmam Gazali Hıradağı, Kenan Şenbayrak, Ümit Onatça, İhsan Çetinkaya, Şentürk Çalık, Levent Duyuler, Demir Süerli, İsa Önük, İsa Tuzcu, Ekrem İnaltekin, Ayhan Deniz, M. Edip Gülnar, Ertuğrul Doğaner, Ramazan Balak ve Yüksel Gümürdülü.


DHA
Etiketler

Yorum Gönder