banner864

Alex, Aziz Yıldırım'ın fotoğrafını paylaştı ve.. 23 Nisan 2015, 00:45

"Kulüp başkanı olarak başarılarla dolu geçmişine büyük saygı duyuyorum. İnsan olarak ise bir şey söylememe taraftarıyım çünkü kendisinden bu konuda bir şey öğrenmedim ve benim için bir şey ifade etmiyor"
Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Alex De Souza, tesislerde belgesel çekimi izni vermeyen Fenerbahçe Kulübü Aziz Yıldırım için sert sözler kullandı.
Instagram hesabından Aziz Yıldırım ile birlikte çekilmiş fotoğrafını koyan Alex, yoruma ise şunları yazdı;
"Bir başka amacım da #alexcamera10 belgeseli için kulüp tesislerinde (müze, stad ve samandıra) çekim yapmaktı. Başkan Bey tarafından engellendi. Dördüncü kez görüşme talebimi reddetti ve çok mutlu günlerimin geçtiği yerlere girişimi yasakladı. Aziz Başkan, başkan olarak bana çok destek oldu ve başkan ve oyuncu olarak yaşadıklarımız hep hatırımda kalacak. Kulüp başkanı olarak başarılarla dolu geçmişine büyük saygı duyuyorum. İnsan olarak ise bir şey söylememe taraftarıyım çünkü kendisinden bu konuda bir şey öğrenmedim ve benim için bir şey ifade etmiyor. Kendisi için üzgünüm ama benim adım kulübün tarihine yazıldı ve hiç bir şey bunu silemez! Dünyanın bütün kulüplerinde eski bir oyuncu en azından nezaketle karşılanır. Maalesef bu sefer böyle olmadı."DHA
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar