Almeida defteri kapandı 21 Mayıs 2014, 14:27

Beşiktaşlı Hugo Almeida veda etti. Kulüp yöneticisi Ahmet Kavalcı, Portekizli oyuncunun yaptıkları son teklifi değerlendirmediğini söyledi.
Beşiktaş'ta Almeida defteri tamamen kapandı. Yönetici Ahmet Kavalcı, Portekizli golcünün yaptıkları son teklifi dikkate almadığını söyledi.

Beşiktaş Yöneticisi Ahmet Kavalcı, Hugo Almeida'nın artık gündemlerinden düştüğünü ve geri dönüşünün neredeyse imkansız olduğunu belirtti.

Kavalcı, ''Almeida bizim yaptığımız son teklife geri dönüş yapmadı ve lig bitimiyle birlikte Portekiz'e gitti. Zaten milli takım kampları Dünya Kupası maçları derken bir ayı geçecek bir süre var. Biz de bu süre içinde golcü transferini bitirmiş oluruz. İlk yapılan anlaşma uyarınca sözleşme sonunda ödenecek olan 2.5 milyon euro bonservis bedelini Almeida'nın menajerlik şirketine ödeyeceğiz ve kendisiyle herhangi bir bağımız kalmayacak'' dedi.

Beşiktaş devre arasında Cenk Tosun ile anlaşma imzalamış ve yabancı golcü için Almeida'yı bekleme kararı almıştı. Dünya Kupası'ndan önce imza atması istenen Almeida ise Beşiktaş'ın yaptığı teklifleri sürekli geri çevirerek 3.5 milyon euroda ısrar edince görüşmeler sonlandırılmıştı.

Beşiktaş, Almeida defterinin kapanması üzerine transfer listesinde olan golcü futbolculara yöneldi.
 Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar