banner864

Altay'da eski başkanlar yönetime el koyuyor 16 Nisan 2015, 01:11

ALTAY'da 22-29 Nisan'da yapılacak olağanüstü genel kurul öncesi gerçekleşen büyük zirvede, kulübü 3'üncü Lig batağından kurtarmak için eski başkanların da yer alacağı güçlü bir yönetim kurulması kararlaştırıldı.
Gaziemir Kutlu Aktaş Tesisleri'nde düzenlenen toplantıya Divan Kurulu Başkanı Erdoğan Tözge, Başkan Aslan Savaşan, Futbol Federasyonu'nun eski başkanlarından Mahmut Özgener ile eski başkanlardan Mehmet Erdoğan, Melih Tunç Tandoğan, Niyazi Konuşmaz, Ömer Hızlıok ve Ahmet Taşpınar katıldı. Eski başkanların salı günü yeniden bir araya gelerek yönetimi şekillendireceği öğrenildi.

Toplantının bitiminde bir açıklama yapan Divan Kurulu Başkanı Tözge, "Büyükler hiçbir zaman ölmez. Altay'ın geri dönüşü muhteşem olacak. Hepimiz Altay'a maddi ve manevi destek vereceğiz. Şu an bir detay açıklayamam. Önümüzdeki salı günü her şey netleşecek" ifadesini kullandı.

Daha önce kimse çıkmadığı taktirde aday olacağını duyuran Mehmet Erdoğan ise, "Eski başkanlar ve yöneticilerden oluşacak bir liste hazırlanacak. Güçlü bir yönetim kurulu ile Altay düzlüğe çıkacak" dedi.

Yaklaşık 3 saat süren toplantıya özel işleri nedeniyle eski başkanlardan Nafiz Zorlu ile Erdinç Altınyeleklioğlu katılmadı.

Onur ATIŞ
DHA
Etiketler

Yorum Gönder