banner864

Amatör maçta kavga! 90. dakikada tatil edildi 07 Aralık 2014, 18:31

ELAZIĞ'da oynanan Elazığ Yolspor ile grup lideri Kilis Belediyespor arasında oynanan bölgesel amatör ligi maçında, kavga çıktı.
 ELAZIĞ'da oynanan Elazığ Yolspor ile grup lideri Kilis Belediyespor arasında oynanan bölgesel amatör ligi maçında, kavga çıktı.
0-0 devam eden karşılaşmanın 90'ınıncı dakikasında maçın hakeminin ev sahibi lehinde penaltı vermesinden sonra her iki takım futbolcuları birbirine girdi. Hakem, karşılaşmayı tatil etti.Bölgesel Amatör Lig’de 12'nci hafta maçında Elazığ Yolspor, kendi saha ve seyircisi önünde lider Kilis Belediyespor’u konuk etti. Karayolları Spor Tesisleri’nde dün oynanan ve saat 13.30’da başlayan karşılaşmaya yaşanan olaylar gölge düşürdü. 0-0 devam eden karşılaşmada maçın hakemi Alpaslan Şen’in uzatma dakikalarında, Yolspor lehine penaltı vermesi, her iki takım teknik heyet ve futbolcular arasında kavga yaşanmasına sebep oldu. Kilis Beledyesporlu futbolcu ve yöneticiler, penaltı kararından sonra karşılaşmanın hakemine, Elazığ Yolspor'lu futbolculara saldırdı. Tekme ve yumrukların havada uçuştuğu maçta çıkan kavga yüzünden orta hakem Alpaslan Şen, soyunma odasına gitti. Bir süre federasyon yetkilileriyle görüşen Şen, daha sonra karşılaşmayı tatil ettiğini açıkladı.

Şahismail GEZİCİ/ELAZIĞ, (DHA)
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar