banner864

Antalya'da ölen turist futbolcu çıktı 25 Temmuz 2014, 16:20

ANTALYA'da 2 gün önce tatil yaptığı otelde İngiliz vatandaşı Jordan Benjamin Tobar'ın bir dönem Chelsea'nin genç takımında oynadığı ortaya çıktı. İngiliz gencin cenazesi, ülkesine gönderilmek üzere morgtan alındı.
Olay, Kundu turizm bölgesindeki 5 yıldızlı bir otelde 23 Temmuz sabahı saat 06.00 sıralarında meydana geldi. Bir hafta önce sevdiği kızın anne ve babası ile birlikte Antalya'ya tatile gelen Jordan Benjamin Tobar, 3'üncü kattaki odasının balkonundan düştü. Tabor düştüğü yerde yaşamını yitiriken, cesedini otel çalışanları buldu. İngiliz gencin alkollü olduğu ve düşmeden kısa süre önce sevgilisiyle tartıştığı iddia edildi.Olay sonrasında kız arkadaşı ve ailesi İngiltere'ye dönerken Tobar'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, intihar veya cinayet şüphesi bulunmadığına, yüksekten düşme sonucu ölüm olduğuna karar verdi.

Jordan Benjamin Tobar'ın 4 yıl Chelsea genç takımında top koşturduktan sonra 2010 yılında ayrıldığı ortaya çıktı. Konuyla ilgili Chelsea kulübünden yapılan açıklamada, "Chelsea'deki herkes bu ölüm haberiyle büyük bir şok geçirmiş ve derin bir üzüntüye dalmış bulunmaktadır. Tüm kalbimiz eski oyuncumuzun ailesi ve yakınlarıyla birlikte" ifadelerine yer verildi.
İngiliz futbolcunun bir defin firması tarafından bugün öğleden sonra morgtan alınan cenazesinin saat 22.00 uçağıyla Londra'ya gönderileceği belirtildi.

DHA

Etiketler

Yorum Gönder