banner864

Aslan pusuya yattı 05 Haziran 2014, 15:20

Galatasaray, Olcan Adın transferinde beklemeye geçti. Başkan Ünal Aysal, iki kulüp arasındaki ilişkilerin bozulmaması için Trabzonspor'un tavrına göre hareket etme kararı aldı.
Galatasaray'da transfer çalışmaları sürüyor. Başkan Ünal Aysal'ın "yerli transferine ağırlık veriyoruz" şeklindeki açıklamasından sonra temaslarını bu yönde sürdüren sarı kırmızılılar, Olcan Adın için Trabzonspor'un tavrına göre hareket etme kararı aldı.

Olcan Adın'ın Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile yaptığı görüşme sonrası beklemeye geçen Galatasaray yönetimi, iki kulüp arasındaki ilişkileri bozmak istemiyor.

Başkan Ünal Aysal, "Trabzonspor ile iyi ilişkilerimiz var. Bu ilişkileri korumak önemli. Olcan Adın için kulübünün tavrına göre hareket edeceğiz" şeklinde görüş belirtti.

Milli futbolcunun Trabzonspor'dan ayrılmak istediği ve Şampiyonlar Ligi'nde forma giymek adına Galatasaray'da oynamaya sıcak baktığı biliniyor. Ancak Galatasaray'ın alternatif isimlere yönelebileceği de gelen haberler arasında.

Öte yandan Uğur Demirok için kulübü Akhisar Belediyespor ile görüşmeye hazırlanan Galatasaray, başarılı stoperi transfer etmek amacında...

Sarı kırmızılı kulübün altyapısından yetişen ve oynadığı istikrarlı futbol ile A Milli Takım'a kadar yükselen uğur için Mancini'nin de onayı alındı.

Kadroyu yerli bir stoper ile güçlendirmek isteyen sarı kırmızılılar, milli futbolcu için 2 milyon euro bonservis bedeli ödemeyi düşünüyor.  
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar