banner864

"Avrupa hedefimiz yok oldu" 02 Mayıs 2014, 13:03

Bursaspor Teknik Direktörü İrfan Buz, Gençlerbirliği maçının ardından "Avrupa hedefimiz yok oldu" dedi. Teknik adam, cezaları nedeniyle kadın ve çocuk taraftarlara oynayacakları Trabzospor maçından 3 puan almak istediklerini söyledi.
Bursaspor Teknik Direktörü İrfan Buz, Özlüce Tesisleri’nde basın toplantısı düzenledi.
"Ligde son 3 haftaya girdik. Kolay bir maç değil. Onlarında bir hedefi var. Ne olursa olsun biz kazanmak istiyoruz. Kendi sahamızda oynuyoruz. Maalesef Gençlerbirliği maçındaki sonuçtan sonra neredeyse Avrupa hedefimiz yok oldu. Bayan ve çocuk taraftarlarımızın önünde kazanmak istiyoruz"

Buz, çok fazla eksik futbolcusunun bulunduğunu söyledi.
"Maalesef çok fazla eksiğimiz var. Biraz talihsizlik oldu. Renato Civelli’nin maça yetişmesi zor görünüyor. Serdar Aziz sezonu kapattı. Dün antrenmanda Michael Basser sakatlandı ve sezonu kapattı. Bugünde Ferhat’ın ayağında bir açılma meydana geldi. Şamil cezalı. Ancak bunların arkasına sığınmayacağız. Kadromuzda yer alan futbolcularımız var"

Teknik adam, genç futbolcuların yakın zamanda takımın bir parçası olacağını kaydetti.
"Gençlere tabii ki şans vermek istiyoruz. Enes Ünal belli bir oranda oynuyor. Furkan Soyalp, Harun ve diğerleri de önümüzdeki yıl yine bu takımın bir parçası olacak. Ama bu haftaki rakibimiz Trabzonspor’un da bir hedefi var. Ne olursa olsun sahaya çıkıp oynamak zorundayız"
ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar