Aziz Yıldırım'dan flaş Emenike açıklaması 24 Mart 2015, 12:40

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım bir kez daha Emmanuel Emenike'ye sahip çıktı.
 Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım bir kez daha Emmanuel Emenike'ye sahip çıktı.

eşiktaş derbisinde taraftarın tepkisine kızıp saha ortasında formasını çıkaran ve oyundan çıkmak isteyen Nijeryalı golcüye Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım sahip çıktı.

Kulüp işleri için Ankara'da olan Yıldırım, "Bizim gündemimizde sadece Rize maçı var. Emenike bizim oyuncumuzdur ve kimse ipini çekemez. Aynı şeyi daha önce Alves için de yapmışlardı amla kimseye fırsat vermeyiz" ifadelerini kullandı. Aziz Yıldırım dün izinsiz olarak apar topar Türkiye'den ayrılıp Milano'ya gittiği iddia edilen Emenike'nin şu anda Londra'da olduğunu da belirtti.

Yıldırım şu sözleri ile Emenike olayına son noktayı koydu: "Bunlar bilinçli yapılıyor. Emenike şu anda Londra'da ve üstelik izinli gününde bizden izin alarak gitti. Bu ve 'Bir daha bu formayı giyemez. Takımdan gönderilecek' gibi dedikodular Fenerbahçe'yi karıştırmak için çıkarılıyor. Ancak kimsenin buna gücünün yetmeyeceğini bir kez daha vurguluyorum. Fenerbahçe'nin değerleri hakkında Fenerbahçeliler'den başka kimse karar veremez. Şu anda hiçbir sorunumuz yok. Bizim tek düşüncemiz kalan maçlarımızı kazanıp sezonu şampiyon olarak kapatmaktır."

(Habertürk)


Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar