banner864

Aziz Yıldırım’dan çok sert sözler: Çok kelle koparacağım 26 Mayıs 2015, 11:46

F.Bahçe'de Mehmet Topuz, Alves, Caner ve Webo kırmızı kart görürken futbolcuların "ruhsuzluğu" nedeniyle çılgına dönen başkan Aziz Yıldırım, "Bunların hepsini göndereceğim" diye gürledi
F.Bahçe'de Mehmet Topuz, Alves, Caner ve Webo kırmızı kart görürken futbolcuların "ruhsuzluğu" nedeniyle çılgına dönen başkan Aziz Yıldırım, "Bunların hepsini göndereceğim" diye gürledi

Fotomaç'ta yer alan habere göre; Fenerbahçe, şampiyonluk iddiasını son haftaya taşımak için kazanmak zorunda olduğu maçta, Başakşehir'le berabere kalarak 4. yıldız hayaline "elveda" dedi. Fenerbahçe'nin 4 kırmızı kart gördüğü unutulmaz maçı, cezası nedeniyle televizyondan izleyen başkan Aziz Yıldırım'ın ise sinirden çılgına döndüğü öğrenildi. İlk yarıdaki "ruhsuz" futbolu görünce şok şaşıran Yıldırım'ın, Başakşehir'in 2-0 öne geçmesi üzerine büyük bir öfkeye kapıldığı belirtildi.

Yıldırım'ın maç sonrası ise yanındakilere dönerek "Böyle futbol olur mu? Bunların hiçbiri inanmamış. Kendi elimizle Galatasaray'ı şampiyon yaptık. Yazıklar olsun. Bunların hepsini kovacağım. Fenerbahçe formasını hak etmiyorlar. Günlerini görecekler. Hepsini göndereceğim. Bu takıma, bu formaya layık olmayanların Fenerbahçe'de işi yok. Çok kelle koparacağım" diye adeta gürledi. Aziz Yıldırım'ın, çok güvenerek takımın başına getirdiği İsmail Kartal'a da kendisini hayalkırıklığına uğrattığı için kızgın olduğu ifade edildi.

16 yılda 15 kupa kaptırdı

Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe Başkanı olduğu dönem (1998-2015) Galatasaray 1 UEFA, 1 Süper Kupa, 9 lig şampiyonluğu, 4 Türkiye Kupası kazandı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

fb :

ben olsam onumuzdeki sezon kadroda altyapidan genclere agirlik verirdim.

umit akaplan :

şimdi gelecek sezona bakılmalı ve hazırlıkları ona göre yapmalı

veli :

önce sorumlulardan hesap sorulmalı

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar