banner864

Batalla transferinin sonuna gelindi 17 Şubat 2014, 15:13

Bursaspor Kulübü, Arjantinli oyuncu Pablo Martin Batalla'nın transferine onay vermek için Çin'in Beijing Guoan Kulübü'nün bonservis ücretini ödemesini bekliyor.
Çin'in Beijing Guoan Kulübü, Arjantinli oyuncu Pablo Martin Batalla'nın bonservis ücretini ödemesi halinde Bursaspor Kulübü, bu transfere onay verecek.

Sözleşmesi devam etmesine rağmen ülkesi Arjantin'e giden Batalla için Beijing Guoan Kulübü yetkilileriyle 3.5 milyon euro karşılığında pensip anlaşmasına varan Bursaspor yöneticileri, Çin takımının bugün ödemeyi yapması halinde transfer gerçekleşecek.

Transferle ilgili Bursaspor ve Beijing Guoan Kulübü arasında gerçekleştirilen protokole de gerekli imzaların atıldığı, sadece ödemenin yapılmasının beklendiği bildirildi.

Bu arada Bursaspor'un Arjantinli oyuncusunun da dün gece İstanbul'a geldiği ve sözleşmesiyle ilgili evrakları bugün imzaladığı öğrenildi

Gelişmeleri İstanbul'dan takip eden Batalla'nın, transferinin sonuçlanmasının ardından babası Miguel Batalla ile Çin'e gideceği ifade edildi.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar