banner864

Bekir İrtegün imzayı attı 03 Temmuz 2015, 12:33

Medipol Başakşehir, Fenerbahçe'den transfer ettiği Bekir İrtegün ile 3+1 yıllık sözleşme imzaladı.
 Bekir İrtegün için Başakşehir Fatih Terim Stadyumu basın toplantı odasında bir imza töreni düzenlendi. Kulüp Asbaşkanları Mesut Altan ve Mustafa Saral ile birlikte kendisini 3+1 yıllığına Medipol Başakşehir'e bağlayan imzayı atan Bekir, Medipol Başakşehir'de uzun bir sürecin kendisini beklediğini belirterek şunları söyledi:
"Herkesin gönlünde yeri olan bu güzel camia geçen seneki başarısına bu sezon da ekleyerek devam edecektir. Abdullah hocanın ve ekibinin varlığı, başkanımızın yaklaşımları çok etkili oldu. Kulüp çalışanları ve kulübün düzenlerini de ele aldığımızda huzurlu şekilde imza atacağız. UEFA'da da bu güzel aileyi güzel şekilde temsil edeceğiz."

Asbaşkan Mustafa Saral ise "Kendisine Medipol Başakşehir ailesi olarak teşekkür ediyoruz. Geçen seneki başarımızın tesadüf olmadığını bu sene ispatlama adına en büyük transferimiz olarak gördüğümüz Bekir kardeşimiz ile inşallah UEFA'da ve Süper Lig'de başarıya emin adımlarla ilerleyeceğimize inanıyoruz. Kendisine güveniyoruz. Kulübümüze ve tüm spor camiasına hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
Son olarak söz alan Asbaşkan Mesut Altan ise, "Bu transferde Başkanımız Göksel Gümüşdağ'ın çok emekleri var. Kendisi Bekir kardeşimize, vizyonumuzu, hedeflerimizi anlatarak kulübümüze gelmesini sağlamıştır. İnşallah bu transferin Medipol Başakşehir ailesine ve ülkemiz futboluna hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Hakan TARHAN/İSTANBUL, (DHA)

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar