banner864

"Beni Şimdi Görün" 21 Mayıs 2014, 15:31

Arjantin Milli Takımı'nın yıldızı Lionel Messi, Dünya Kupası'nda Barcelona'dakinden daha iyi bir Messi izleteceğini ifade etti.
Arjantin Milli Takımı'nın yıldızı Lionel Messi, Brezilya'da düzenlenecek FIFA Dünya Kupası finallerinde, bu sezon Barcelona'da sergilediği performanstan çok daha iyi oynayacağını ifade etti.

FIFA'ya konuşan golcü yıldız, milli formayla bugüne kadar beklentilerin altında kaldığını itiraf ederek, "Milli takım atmosferi tamamen farklı. Kariyerime baktığımda birçok defa Barcelona formasıyla iyi oynadığımın farkındayım. Bu sefer tam tersinin olmasını bekliyorum" şeklinde görüşlerini açıkladı.

Arjantin'in kampına pazartesi katılacağını belirten 26 yaşındaki yıldız, "Antrenmanlarda maksimum enerjimi vererek en hazır hale geleceğim. Takım arkadaşlarımla ve diğer ekiple buluştuğumda, mantalitemi değiştirerek önümüzdeki turnuvaya odaklanacağım" ifadesini kullandı.

Barcelona'nın bu sezon başarısız olmasında kendisi dahil tüm futbolcuların payının olduğunu vurgulayan Messi, takımının "enerji eksikliği" yaşadığı değerlendirmesinde bulundu.

Arjantin, 4 Haziran'da Trinidad ve Tobago, 7 Haziran'da ise Slovenya ile iki hazırlık maçı oynayacak.

Dünya Kupası finallerinde F Grubu'nda Bosna Hersek, İran ve Nijerya ile karşılaşacak "Tangocular", ilk maçına 16 Haziran'da çıkacak. 
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar