Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü'nden çarpıcı açıklama 12 Aralık 2014, 11:56

Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak, UEFA Avrupa Ligi'nde Tottenham Hotspur'u 1-0 mağlup ettikleri maç sonrası çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak, UEFA Avrupa Ligi'nde Tottenham Hotspur'u mağlup ettikleri maç sonrası çarpıcı açıklamalarda bulundu.

UEFA Avrupa Ligi temsilcimiz Beşiktaş, C Grubu son maçında sahasında ağırladığı Tottenham'ı 1-0 mağlup etti. İlk ve son dakikalarında elektriklerin gittiği karşılaşma sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak, "Işıkların halini görüyorsunuz. Bütün dünyaya rezil olduk" dedi. 

Albayrak “Hem Beşiktaş adına hem Türk futbolu adına çok güzel bir akşam. Yoğun maç trafiğinde alınan galibiyet hayırlı olsun. Aralık ayında 3 kulvarda oynuyoruz. Çocuklar çok yoğun maç temposunda. Sakatlıklarımız var ama çok güzel oynadılar. Biz yönetim olarak taraftarlara iyi bir Beşiktaş izlettirmek istiyoruz. Bizim Anadolu'ya neden gitmek istediğimizin en büyük örneğini bugün de gördük. Olimpiyat Stadyumu'nu daha önce başka takımlar 10 lira gibi bir rakama kiralarken, bizden 100 lira alıyorlar. Bunun bir karşılığı olmalı. Işıkların halini görüyorsunuz. Bütün dünyaya rezil olduk. Teknik bir arıza olduğunu söylediler. Dünyada insanlar neler yaparken biz hala bunun çözümünü bulamadık.” diye konuştu.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar