Beşiktaşlı oyuncu bıçaklandı 05 Ocak 2014, 22:47

Beşiktaşlı futbolcu Sezer Öztürk, cumartesi akşamı Almanya'da uğradığı bıçaklı saldırıda yaralandı. Hayati tehlikesi bulunmayan Sezer'in sol bacağına aldığı yaranın ciddi olduğu iddia edildi.
Beşiktaş'ın kadro dışı bırakılan oyuncularından Sezer Öztürk, bar kavgasında bıçaklandı.

Devre arası tatili için gittiği Almanya'nın Düsseldorf kentinde önceki gün kuzeni ile bir bara giren Sezer Öztürk, karıştığı kavgada kuzeni ile birlikte bıçaklandı. Sezer Öztürk kavgayı hafif yaralı atlatırken, kuzeninin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Beşiktaşlı Yönetici Deniz Atalay, Öztürk'ün baldırına aldığı yaradan dolayı çok kan kaybettiğini açıkladı. Atalay ayrıca, yaranın 14 cm olduğunu ve bıçağın damarına geldiğini belirtti.

Öztürk'ün bacağından ameliyat olacağı ve futbol hayatının tehlikeye girebileceği iddia edildi.

Beşiktaş Kulübü, resmi internet sitesinden Öztürk'ün amcası Feridun Öztürk'ün açıklamasına yer verdi.

Yeğenim Sezer Öztürk, kardeşi, oğlum ve Sezer'in halasının oğlu, Cumartesi günü Velbert'e lokale gitmişler. Türk vatandaşı olan saldırgan, alkollü bir halde Sezer'in halasının oğluna saldırmış ve kendisini 6 yerinden bıçaklamış. Araya girip saldırıya engel olmaya çalışan Sezer de kolundan ve bacağından aldığı 2 bıçak darbesiyle yaralanmıştır. Sezer'in ilk tedavisi ayakta yapılmış ve merak edilecek bir durumu yoktur. Yeğenim de hayati tehlikeyi atlatmıştır ve kısa bir süre sonra taburcu edilecektir.

Beşiktaş, Sezer Öztürk'e geçmiş olsun dileklerini iletirken, bir yetkilinin yardımcı olmak amacıyla kulüp adına Sezer'in yanına gideceğini belirtti.


ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar