banner864

Beşiktaşlı taraftarlardan 2 kilometrelik kuyruk 26 Şubat 2015, 15:16

Siyah beyazlı taraftarlar Liverpool biletlerinin satıldığı Vodafone Arena'daki bilet satış noktasında uzun kuyruklar oluşturdu.
Siyah beyazlı taraftarlar Liverpool biletlerinin satıldığı Vodafone Arena'daki bilet satış noktasında uzun kuyruklar oluşturdu.

Beşiktaş-Liverpool mücadelesi için satışa sunulan tüm biletlerin tükenmiş olmasına rağmen, güvenlik tedbiri nedeniyle daha önceden ayrılmış olan stadyumdaki ilk 5 sıra koltuğun Doğu Tribünü hariç olmak üzere, 4. ve 5. sıralarının satışa sunulmasına karar verilmesin ardından Beşiktaşlı taraftarlar biletlerin satıldığı inşaat halindeki Vodafone Arena'daki bilet satış noktasına akın ettiler.

Sabahın erken saatlerinden itibaren bilet almak için sıraya giren taraftarlar, stattan Beşiktaş'a doğru 2 km'lik kuyruk oluşturdular.

'ÖNEMLİ OLAN BEŞİKTAŞ'

Bu önemli karşılaşma öncesi DHA'ya konuşan siyah beyazlı taraftarlar; "Bilet bulamasak bile önemli değil. Önemli olan Beşiktaş'ın galibiyeti" ifadelerini kullandılar.

Bilet kuyruğundaki en dikkat çekici durum ise Beşiktaş-Liverpool maçını izlemek için Almanya'dan maç bileti olmadan gelen taraftarlar oldu. Yaklaşık 50 kadar Almanya'dan bu tarihi maçı izlemek için gelen taraftarların biletleri olmamasına rağmen gelmesi dikkat çekti.

Gurbetçi taraftarlar; "Önemli olan bu ortamı yaşamak" diye görüş bildirdiler.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar