banner864

Beşiktaş'ta imzalar atıldı 05 Eylül 2014, 16:29

Beşiktaş'ın yeni transferleri Demba Ba, Jose Sosa, Cenk Tosun, Ramon Motta ve Gökhan Töre için sembolik imza töreni yapıldı.
Beşiktaş'ın yeni transferleri Demba Ba, Jose Sosa, Cenk Tosun, Ramon Motta ve Gökhan Töre için sembolik imza töreni yapıldı.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde "Beşiktaş'ta imzalar kağıda değil kalplere atılır" sloganıyla gerçekleştirilen törende futbolcuların yanı sıra, kulüp başkanı Fikret Orman, ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, basın sözcüsü Metin Albayrak ve futbol A takımından sorumlu yönetim kurulu üyesi Mete Vardar hazır bulundu.

Chelsea'den transfer edilen Demba Ba,  Metalist Kharkiv’den kiralanan Sosa, geçtiğimiz sezonun devre arasında Gaziantepspor'dan takıma kazandırılan Cenk Tosun ve bonservisleri alınan Motta ile Gökhan Töre, basın mensupları önünde sembolik sözleşmeye imza attı.

Törende konuşan Başkan Fikret Orman, göreve geldikleri günden bu yana Beşiktaş'ın menfaatlerine göre hareket ettiklerini vurguladı.

Beşiktaş'ın yeni transferleri Jose Sosa, Demba Ba, Ramon Motta, Gökhan Töre ve Cenk Tosun, düzenlenen imza töreninde, basın mensupları ile taraftarların sanal ortamdan ilettiği soruları yanıtladı.
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar