banner864

Beşiktaş'ta Yabancı Revizyonu 30 Nisan 2014, 12:21

Beşiktaş önümüzdeki sezon yabancı oyuncularını büyük oranda değiştirmeye hazırlanıyor. Pedro Franco ve Atiba Hutchinson yeni sezonda da olacak. Almeida ve Motta'nın durumu ise belirsiz.
Beşiktaş'ta son haftalarda alınan kötü sonuçların ardından yeni sezon için yapılacak kadro planlaması hız kazandı.

Siyah beyazlı kulübün kadrosunda şu anda 10 yabancı futbolcu bulunuyor. Sezon sonu mukavelesi bitecek Manuel Fernandes ve Julien Escude ile yeni anlaşma imzalanmayacak.

Kontratları 2015 mayıs ayında tamamlanacak Tomas Sivok ve Filip Holosko ile de yollar ayrılacak. Bu iki futbolcu ya bonservisleriyle ya da 1 yıl kiralık olarak farklı kulüplere verilecek.

Devre arası transfer döneminde kiralık olarak kadroya dahil edilen Jermaine Jones ve Dany'nin de bonservisleri alınmayacak.

Sezon başında Brezilya'nın Flamengo takımında kiralanan Ramon Motta konusunda ise kesin karar verilmedi. Brezilyalı oyuncunun durumu sezon sonunda netleşecek.

Belirsizliğini koruyan bir diğer isim ise Hugo Almeida... Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Almeida ile bugüne kadar yapılan görüşmelerden net bir sonuç çıkmadı.

Bir hafta sonra oyuncunun menajeri ile yeniden bir araya gelecek olan yöneticiler, Almeida'nın sunulacak son teklifi kabul etmemesi durumunda Portekizli futbolcu ile de yollar ayrılacak.

Kadro planlaması bu şekilde gerçekleştirildiği taktirde yeni sezon öncesi Beşiktaş'ta Pedro Franco ve Atiba Hutchinson dışında yabancı futbolcu kalmamış olacak.


ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar