banner864

BJK'nin doktorundan açıklama 06 Mart 2014, 14:16

Beşiktaş Kulübü Doktoru Ertuğrul Karanlık, takımdaki sakatlıkları süren futbolcularla ilgili bilgi verdi. Almeida'da darbe sonrası oluşan ödemin devam ettiğini belirten Karanlık, Fernandes'in Eskişehirspor maçında oynayıp oynayamayacağının henüz netleşmediğini söyledi.
Beşiktaş Kulübü Doktoru Ertuğrul Karanlık, takımdaki sakatlıkları süren futbolcularla ilgili bilgi verdi.

Ertuğrul Karanlık, Medical Park Antalyaspor maçında sakatlanan Hugo Almeida'nın durumuna özel açıklama yaparak, "Portekiz milli takım doktoru Almeida'ya 'ağrıların geçene kadar futbol oynama' demiş. Almeida'nın bunu duyması için Portekiz'e gitmesine gerek yoktu, burada Kartal Devlet Hastanesi'ne de gitse aynı teşhisi koyarlardı. Bu yönlendirme hiç hoş olmamış. Kendisi dün geldi, MR çektik, değerlendirme yaptık. Darbe sonrası oluşan ödem devam ediyor" diye konuştu.

Manuel Fernandes'in Eskişehirspor maçında forma giyip giyemeyeceği konusunda net bilgi vermekten kaçınan Karanlık, "Kesinlikle oynayamaz demiyorum. Geçen hafta Medical Park Antalyaspor maçında 'oynayamaz' dedim ama bu hafta kesin konuşmak için henüz erken" ifadelerini kullandı.

Dünya Kupası'nda forma giymek isteyen Dany'nin arka adalesinde yırtık olduğunu yineleyen doktor Ertuğrul Karanlık, "Dany, milli takım kampında bulunuyor. Yarın aramıza katılacak. 'Bir şeyim yok' diyor ama henüz görmedim, bu yüzden bir şey diyemem" dedi.

Öte yandan, Beşiktaş Kulübü Yönetimi'nin ligin ikinci yarısında elde edilen 4 maçlık galibiyet serisinin primlerini bu hafta içi dağıtacağı kaydedildi.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder