Bruma yine sakatlandı! 12 Ağustos 2014, 21:19

Galatasaray'ın genç oyuncusu Bruma, yine sakatlandı. 19 Yaş Altı takımı ile yapılan maçta sağ diz bağlarında esneme meydana gelen Portekizli oyuncunun MR'ı çekilecek.
 Bruma, Galatasaraylılar'ın yüreklerini ağzına getirdi. Portekizli futbolcu, 19 Yaş Altı Takımı ile yaptığı maçta Bruma, girdiği ikili mücadelede sakatlandı.
Daha önce Tokatspor ile oynanan kupa maçında sakatlanan ve sonra 6 ay sahalardan uzak kalan genç futbolcunun yine sakatlanması endişe yarattı. Bruma'nın sakatlığı ameliyat edilmesine neden olan sağ dizinden değil bu kez sol dizinde meydana geldi. Doktorların ilk müdahalisinden sonra genç futbolcu, maça devam etti. Ancak bir süre sonra oyundan çıkan Bruma, sinirli hareketleri ve üzüntüsü ile dikkat çekti.

Bruma'nın sol diz iç yan bağlarda esneme meydana geldiği belirtildi. Portekizli oyuncunun durumunun belirlenmesi için MR çekilecek.

Bruma'nın Fenerbahçe ile oynanacak Süper Kupa finaline yetişip yetişmeyeceği MR ve sağlık kurulunun kontrolleri sonrasında belli olacak. İlk bulgulara göre Bruma'nın sakatlığı ciddi değil. (Ntvspor)

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar