banner864

Bursa'dan kötü haber 25 Aralık 2013, 17:49

Bursaspor Yönetim Kurulu, ara transfer döneminde Galatasaray'ın kadrosuna katmaya çalıştığı Serdar Aziz'i bırakmama kararı aldı. Bursaspor Kulübü Genel Direktörü Ayhan Barışıcı, Serdar Aziz'i bırakmaya niyetlerinin olmadığını söyledi.
Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Galatasaray'a kötü haber geldi.

Bursaspor Kulübü Genel Direktörü Ayhan Barışıcı, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın danışmanı Bülent Tulun'un, geçen hafta Bursa'ya gelerek Aziz'in transferiyle ilgili bazı yöneticilerle görüştüğünü hatırlattı.

Aziz'in, Bursaspor Kulübü ve Türk futbolu için önemli bir oyuncu olduğunu belirten Barışıcı, "Yönetim Kurulumuzun, Serdar Aziz'i bırakmaya niyeti yok. Bu kapsamda da bir karar alındı. Serdar Aziz, sezonun ikinci yarısında da yeşil-beyazlı formayı giyecek. Oyuncumuzu satmayacağımızı Galatasaray Kulübüne de bildireceğiz" dedi.

Barışıcı, bu sezon takımda fazla forma imkanı bulamayan Pinto, Tuncay Şanlı, Yasin Pehlivan ve Hakan Aslantaş'ın, ara transfer döneminde ayrılma niyetleri bulunduğunu aktardı.

Özellikle Şilili santrfor Pinto'nun ayrılma konusunda kendilerine başvurduğunu dile getiren Barışıcı, "Pinto, direkt oynayacağı bir takıma gitmek istiyor. Karşılıklı görüşeceğiz.

İyi şartlar oluşması halinde Pinto ile yollarımızı ayıracağız. Tuncay Şanlı, Hakan Aslantaş ve Yasin Pehlivan'ın ayrılmaları da kendilerine bağlı. Bunları önümüzdeki günlerde oturup görüşeceğiz" ifadesini kullandı.

ulusalkanal.com.tr
 

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar