banner864

Bursaspor'da tatil başladı 16 Temmuz 2015, 13:17

Bursaspor'un 14 gündür Özlüce Tesisleri'nde yaptığı çalışmaların birinci etabı bugün sabah yapılan antrenman ile sona erdi.
Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, çalışma öncesinde futbolcularıyla yaptığı kısa toplantıda, "İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Şimdi iyi dinlenin. Almanya'da yorucu bir kamp daha geçecek ve 4 maç oynayacağız. Bunun için kendinize dikkat edin" dedi. Daha sonra yeşil beyazlı futbolcular, koordinasyon çalışmasının ardından gruplar halinde tempolu koşular yaparak çalışmayı noktaladı.

Önceki gün yapılan çalışmada Doğan'ın dirsek darbesiyle burnu kırılan ve ameliyat olan Süheyl Çetin, bugün çalışmaya gelmesine karşın fizyoterapist eşliğinde düz koşu yaptı.

KALECİLER NEFES ALMADI
Bursaspor Kaleci Antrenörü Öztürk Tanrıbilir, kaleciler Harun, Mert, Okan ve Muhammed ile özel bir çalışma uyguladı. Yaklaşık 1 saat süren bu çalışmada kaleciler çabukluk üzerinde durdu.

PAZARTESİ GİDİLİYOR
Bursaspor'da üç günlük bayram tatili izin başladı. Yeşil beyazlılarda yabancı oyuncular, Almanya'da kampa dahil olacak. Bursa dışındaki yerli oyuncular ise 20 Temmuz Pazartesi günü Almanya'da buluşacaklar ve THY ile Almanya'nın Bielefeld kentine gidecek. Yeşil beyazlıların 53 kişilik kafilesi Hotel Residence Klosterpforte'de 12 günlük kamp yapacak. Bursaspor, burada kaldığı süre içerisinde 4 hazırlık maçı yapacak.

DHA 

Yorum Gönder