banner864

'Büyük Göztepe taraftarı rahat olsun' 08 Temmuz 2015, 16:07

Göztepe'yi PTT 1'inci lige çıkaran teknik direktörü Metin Diyadin'in ekibinde yer alan kaleci antrenörü Adnan Karahan, taraftarın yüreğine su serpecek mesaj verdi.
 Yılların deneyimli kalecisi Adnan Karahan, endişelenecek bir durum olmadığına işaret ederek "Büyük Göztepe taraftarı rahat olsun" dedi.

Palandöken Kayak Merkezi'ndeki Xanadu Snow White Oteli mesken tutan ve konaklama tesisinin çok yakınındaki, deniz seviyesinden 2 bin metre yükseklikteki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde günlük antrenmanlarını yapan Sarı- Kırmızılı ekipte dört kalecinin istekli çalışması dikkatlerden kaçmıyor. Antalyaspor'un uzun yıllar kalesini koruduktan sonra teknik direktör Metin Diyadin'in ekibinde yer alan Adnan Karahan, Gökhan Değirmenci, Oğuzhan Bahadır, Egemen Gençalp, Göktuğ Bakırbaş'tan oluşan kalecilerin adeta pestilini çıkarıyor. Hem Orduspor'da hem de Kasımpaşa'da Süper Lig'e yükselme sevinci yaşayan Adnan Karahan, özel çalışmalarla lige hazırlandıklarını belirtti. Kalecilerine güvendiğini aktaran Adnan Karahan, şöyle konuştu:

"Sezon başı kamp programıyla adaptasyon idmanlarına başladık. Göztepe'de mevcut olan kalecilerimize yeni bir kaleci daha ekledik. Amacımız, önümüzdeki sezon kalecilere bir problem yaşatmamak ve Göztepe'yle güzel bir sezon geçirmek. Çünkü kale önemli. Kalede bir problem yaşayacağımızı da zannetmiyorum. Büyük Göztepe taraftarı rahat osun. Gerek kale, gerek takımın bütünlüğünde güzel bir Göztepe seyrettireceğimize inanıyoruz. Geçen sene en az gol yiyen kale Göztepe'ydi. Amacımız faydalı olmak ve puan kazandırabilmek. Yenilen golün önemi yok. İnşallah iyi bir sezon geçiririz. Onu da başaracağımızı düşünüyorum."

KALECİ GÖKHAN: LİGE DAMGA VURMAK İSTİYORUZ
Geçen yılki kadrodan Cengiz Biçer'le yollarını ayıran Göztepe, Kayseri Erciyes'i Süper Lig'e taşıyan ekipte yer alan İzmirli Gökhan Değirmenci'yi kadrosuna dahil etti. Takımda ikinci kaptan olarak da görev yapacak Gökhan Değirmenci, hedefleri olan Göztepe gibi İzmir takımında olmaktan çok mutlu olduğunu bildirdi. Değirmenci, şunları söyledi:
"Öncelikle kamp ortamımız çok güzel. Yetkililere teşekkür etmek istiyorum. Hem otel, hem saha, hem de hava şartları çok iyi. Tam kamp yapmaya uygun bir yerdeyiz. Güzel gidiyor çalışmalarımız . Takım olma yolunda ilerlemek istiyoruz. Daha sonra hocamızın verdiği direktifler doğrultusunda güzel bir takım olup açıkça lige damga vurmak istiyoruz. Ben de İzmirliyim ve İzmir kulübünde top oynamayı her zaman istemişimdir. Şimdi bu Göztepe'de nasip oldu. Göztepe, hedefleri olan bir kulüp. Geleceği olan bir takım. Ben de o yüzden buradayım. İnşallah hep beraber takım arkadaşlarımızla, camiamızla birlikte iyi bir sezon geçirip Göztepe'yi layık olduğu yere taşıyacağız."

DHA
Etiketler

Yorumlar

aday :

eski futbolcumuz anıl kayseriden boşta bonservissiz.dikkat

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder